Veterānu līgā medaļniekus noskaidro pēcspēles metienos, VEC – čempioni

Lasīšanas laiks: < 1 min

Otrdien, 21.aprīlī, Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisinājās Vidzemes hokeja čempionāta veterānu līgas izšķirošās spēles. Gan finālā, gan bronzas pārī uzvarētāju noskaidrošanai bija nepieciešami pēcspēles metieni. Zelta medaļas nonāca VEC īpašumā, sudrabs – “Inflekss” komandai, bet bronzu izcīnīja “Gulbene”.

VČH veterānu līgas 2. finālspēle: VEC - "Inflekss" 3:3 PM (0:1, 1:1, 1:1, 1:0) ; Sērijā: 7:6 PM

Pirmajā sērijas spēlē VEC izcīnīja uzvaru ar 4:3, tādējādi sērijā atrodoties minimālā vadībā. Otrās spēles pirmos vārtus guva Ringolds Arnītis, izvirzot vadībā "Inflekss" (1:0) un izlīdzinot sērijas kopējo rezultātu. Pirmajās 15 minūtēs tie arī palika vienīgie vārti. Otrajā periodā pirmos vārtus izdevās gūt VEC hokejistiem. Pēc nospēlētām 18 minūtēm Zigfrīds Jolkins ar precīzu metienu Jāņa Laura sargātajos vārtos izlīdzināja spēles rezultātu - 1:1. Otrā perioda izskaņā "Inflekss" atguva vadību un izlīdzināja spēles rezultātu pēc Raitia Brakša precīzā metiena Marta Kalniņa vārtos. Pirms turnīra noslēdzošā perioda "Inflekss" atradās vadībā ar 2:1. Izšķirošajā trešdaļā pēc trīs spēlētām minūtēm Uldis Dancis guva vārtus VEC labā izlīdzinot mača rezultātu - 2:2. Perioda sestajā minūtē, spēlējot vairākumā, vārus guva "Inflekss" hokejists Ringolds Arnītis, atgriežot vadību savai vienībai - 3:2. Noslēdzošajā minūtēs risinājās saspringta cīņa par uzvaru, tomēr rezultāts nemainījās. Līdz ar to spēles pamatlaikā ar 3:2 pārāki bija "Inflekss" hokejisti, bet sērijas rezultāts bija neizšķirts - 6:6.
Pēcspēles metienos VEC sastāvā "bullīšus" realizēja Eduards Lapiņš un Marks Cepeļevs, savukārt "Inflekss" hokejistiem savas izdevības realizēt neizdevās un VEC kļuva par veterānu līgas čempioniem.

VČH veterānu līgas bronzas sērijas 2. spēle: "Cēsis" - "Gulbene" 3:3 PM (1:1, 1:0, 1:1, 0:1) ; Sērijā: 4:5 PM

Sērijas pirmajā mačā ar 2:1 pārāki bija "Gulbene" hokejisti. Pēc nospēlētām sešām minūtēm spēles rezultātu atklāja "Cēsis" hokejists Indulis Kiršteins, izvirzot cēsniekus vadībā ar 1:0. Tomēr gulbenieši drīz vien atbildēja ar vārtu guvumu vairākumā. Pēc Arvja Stroda precīzām metiena rezultāts kļuva 1:1. Šāds rezultāts noturējās gandrīz līdz otrās trešdaļas noslēgumam, kad Indulis Kiršteins atguva vadību "Cēsis" hokejistiem - 2:1. Noslēdzošajā trešdaļā Dzintaram Paipalam izdevās panākt divu vārtu pārsvaru cēsniekiem - 3:1. Šāds rezultāts ļautu "Cēsis" vienībai izcīnīt veterānu līgas bronzas medaļas, tomēr gulbenieši trīs ar pusi minūtes līdz spēles noslēgumam vienus vārtus atguva pēc Pētera Melbārža precīzā metiena (2:3). Līdz ar to divu spēļu summā rezultāts bija neizšķirts - 4:4.
Arī šajā sērijā uzvarētāju noskaidrošanai bija nepieciešami pēcspēles metieni. Pirmajās divās sērijās pretinieku vārtsargus izdevās apspēlēt gulbenietim Arvim Strodam un cēsniekam Indulim Kiršteinam. Tomēr noslēdzošajā sērijā Gints Suksis atvairīja pretinieku metienu un "bullīti" realizēja Gatis Rikveilis, nodrošinot "Gulbene" hokejistiem bronzas medaļās.

Turnīra labākie spēlētāji

Labākais vārtsargs: Jānis Lauris (Inflekss)

Labākais aizsargs: Māris Liepiņš (VEC)

Labākais uzbrucējs: Ģirts Kaimiņš (Inflekss)

Labākais spēlētājs: Raitis Brakšs (Inflekss)

3. vieta: Gulbene

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā sētnieku/-ci (Vaidavas pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt fiziski intensīvu darbu; • nodrošināt Vaidavas ciema teritorijas kārtību - uz ielām, gājēju ietvēm, piebraucamām vietām, parku celiņiem, citās sabiedriskās vietās, tīrot sniegu, pļaujot zālienu, savācot atkritumus un lapas; • veikt palīgdarbus gan iekštelpās, gan āra darbos; • veikt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; ja Tev ir: • pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem; • kompetences: pozitīva, atbildīga attieksme pret darbu; prasmes noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu atbilstoši savai kompetencei, uzticētos darba pienākumus veikt kvalitatīvi; spēja strādāt ātri un rūpīgi; mēs piedāvājam: • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes sētnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 3.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 26072148 vai 26473533. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-05-03 Izglītības līmenis: Pamatizglītība