“Valmieras HK” izcīna trešo uzvaru sezonā

19.oktobrī Latvijas hokeja čempionāta 1.līgā “Valmieras HK” izcīnīja trešo uzvaru šajā sezonā, pret Daugavpils hokejistiem ar 4:1. Vārtus komandas labā guva Toms Sproģis, Vladislavs Ņikiforovs un ar diviem vārtiem atzīmējās Mikus Ozols. Maču kopumā vēroja vairāk kā 170 skatītāji un ar viņu palīdzību, valmierieši izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas, vēstīts “Valmieras HK” mājas lapā.

Komandas sastāva pamatkodolu veidoja spēlētāji, kuri palīdzēja izcīnīt uzvaru ceturtdien pret “SK Rīga 98”. Šoreiz nespēlēja Guntis Džeriņš, bet viņa vietā sastāvā bija atgriezies cits līderis – Matīss Megnis. Vārtos stājās Valmieras komandas pirmais vārtsargs – Gints Rudzītis.

Jau ieslidīšanās laikā bija manāms, ka gatavāki un vairāk noskaņojušies spēlei ir Valmieras hokejisti. Lai gan Daugavpils komandas sastāvā spēlēja 17 hokejisti no aizvadītā gada Latvijas čempionāta sastāva, viesi nebija simts procentīgi gatavi. Iespējams viens no iemesliem ir tālais ceļš, kurš tika veikts no Daugavpils. Spēles sākumā ātrāki bija Valmieras hokejisti. Līdz pirmā perioda vidum spēli vairāk kontrolēja viesi. 10. minūtē noraidījumu par skaitliskā sastāva pārkāpumu nopelnīja Daugavpils hokejisti. Mājinieki ar maz izdarītiem metieniem vairākumā, nespēja izmantot iespēju. Pēc nepilnām piecām minūtēm mājiniekiem bija otrā iespēja spēlēt vairākumā, tomēr rezultāts bija sliktāks, kā varētu šķist. Vairākumā uz pretinieku zilās līnijas kļūdījās Valmieras hokejisti un pretuzbrukumā izskrēja viesu uzbrucējs. Vadims Vabiščevičs ar metienu pārspēja Gintu Rudzīti un atklāja spēles rezultātu. Pirmā trešdaļa noslēdzās ar negatīvu rezultātu – 0:1.

Otro periodu valmierieši uzsāka vairākumā, jo pirmās trešdaļas nobeigumā tika sodīts Daugavpils komandas uzbrucējs. Mača otrajās divdesmit minūtēs spēli turpināja kontrolēt mājinieki. Perioda piektajā minūtē kārtējo noraidījumu nopelnīja Daugavpils hokejisti. Šī iespēja tika izmantota. Ar spēcīgu šķēlienu no zilās līnijas vārtus Valmieras komandā guva Toms Sproģis. Interesanti, ka pirmajā mājas spēlē pirmos, un vienīgos vārtus arī guva Toms. Vienā no spēles epizodēm neuzmanīgi nospēlēja Valmieras komandas vārtsargs Gints Rudzītis un Daugavpils uzbrucējam bija iespēja gūt vārtus. Valmieriešus no ielaistajiem vārtiem glāba Lauris Žagariņš, kurš drosmīgi gūlās ripas ceļā. Četras minūtes pirms perioda beigām pirmo noraidījumu Valmieras komandā nopelnīja Lotārs Zariņš. Daugavpils komandas hokejisti nespēja izmantot vairākumu un periods noslēdzās ar neizšķirtu – 1:1.

Spēles beidzamo trešdaļu abas komandas sāka piesardzīgi, jo viena, pat vismazākā, kļūdiņa varēja maksāt vārtus. Vairākas vārtu gūšanas iespējas bija abām komandām. Uz spēli atnākušie līdzjutēji dzina uz priekšu valmieriešus, un tas atmaksājās. Spēles 49. minūtē pēc Kristapa Bīnerta piespēles no aizvārtes, ripu daugavpiliešu vārtos raidīja Mikus Ozols. Ilgi nebija jāgaida, kad pārsvars tika palielināts. Pēc vēl vienas precīzas Bīnerta piespēles, vārtu priekšā, ripas ceļā nūju lika Vladislavs Ņikiforovs un rezultāts uz tablo jau 3:1. Līdz perioda beigām komandas apmainījās ar noraidījumiem. 35 sekundes pirms spēles beigām Daugavpils komanda noņēma vārtsargu un laukumā laida sesto spēlētāju. Pāris sekundes viesi izveidoja pamatīgu karuseli pie Valmieras vārtiem. Tomēr valmierieši dabūja ripu ārā no zonas un raidīja to tukšos vārtos. Spēlē uzvaru, ar rezultātu 4:1, izcīnīja Valmieras hokejisti.

“Valmieras HK” – “HK Daugavpils” 4:1 (0:1, 1:0; 3:0)

Vārti: 14:49 Vadims Vabiščevičs (Jevgeņijs Moisejevs) 0:1, 25:41 Toms Sproģis (Kārlis Bulmeistars, Mikus Ozols) 1:1, 48:24 Mikus Ozols (Kristaps Bīnerts, Vladislavs Ņikiforovs) 2:1, 54:22 Vladislavs Ņikiforovs (Kristaps Bīnerts) 3:1, 59:55 Mikus Ozols (Kristaps Bīnerts) 4:1.

Klondaika ir izklaides un atpūtas vietu tīkls, kas Latvijā pastāv jau gandrīz 30 gadus 14 lielākajās Latvijas pilsētās, nodrošinot saviem klientiem aizraujošu, azartisku un daudzpusīgu atpūtu gan klātienē, gan interneta kazino un sporta totalizatorā Klondaika. lv Tagad Klondaika ir pievienojusies vienam no lielākajiem azartspēļu uzņēmumiem visā pasaulē - Entain, kurā ir vairāk kā 25 pasaulē pazīstami zīmoli - BetMGM, Bwin, Coral, Ladbrokes, Optibet, Laimz, NinjaCasino un kurā strādā vairāk kā 24 000 cilvēku 19 valstīs, piecos kontinentos un Tu vari būt viens no mums. BĀRMENIS/-E Vēl mēs Tev piedāvāsim: - interesantu, dinamisku un aizraujošu darbu strauji augošā starptautiskā uzņēmumā; - enerģiskus, azartiskus un profesionālus kolēģus; - veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika un nelaimes gadījuma apdrošināšanu no pirmās darba dienas; - mācību un attīstības iespējas, un apmaksātu mācību atvaļinājumu; - apmaksātu brīvdienu dzimšanas dienā un apmaksāta brīvdiena, ja būsi veicis kādu sociāli atbildīgu aktivitāti sabiedrības labā; - citus uzņēmuma piedāvātos labumus – veselīgus našķus darba vietā, darbinieku saliedēšanas pasākumus, darbinieku vasaras festivālu, bezmaksas psihologu un kouču konsultācijas, dāvanu dzimšanas dienā, aizraujošas un noderīgas vieslekcijas, darbinieku atlaižu karti un vēl citus unikālus labumus. Darba samaksa: no 1000 līdz 1500 EUR (bruto/pirms nodokļu nomaksas) Darba vieta: Valmiera, Rīgas iela 4 CV sūtīt uz e-pastu: darbs@gmg.lv vai spied uz mūsu karjeras lapas linku: https://career.enlabs.com/lv/jobs/3183286-barmenis un piesaki savu kandidatūru tur! Profesija: BĀRMENIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-08 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: darbs@gmg.lv