BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” basketbolisti izcīna bronzu

Pirmdien, 21.martā, BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” ar “Banku Augstskola” aizvadīja Studentu Basketbola līgas (SBL) spēli par trešo vietu. Otrajā puslaikā gūstot ievērojamu pārsvaru valmierieši izcīnīja uzvaru ar rezultātu 96:69. Šis ir BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” līdz šim augstākais sasniegums SBL, portālu “Valmieras Ziņas” informēja BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Mote.

Spēles sākums ritēja lēni un mazrezultatīvi, daudz kļūdu un neprecizitāte bija abām komandām, taču vadību turēj  BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”. Šāds scenārijs turpinājās līdz Siliņš un Vīksna ar straujiem uzbrukumiem pārņēma spēles grožus. Rīdzinieki iekrāja pat +6 punktu pārsvaru (21:26), kam vidzemnieki nebija sagatavojušies. Pēc minūtes pārtraukuma Mihailova izcīnītie 11 punkti pirmā puslaika noslēgumā nodrošināja neizšķirtu – 37:37. Sākot ar otro puslaiku BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” izrādīja augstu precizitāti un Ervīna Ivanova vadībā pakāpeniski sāka audzēt punktu pārsvaru un tiekties pēc bronzas medaļām. Tuvu spēles izskaņai Gustavs Balams pēc kārtas gūstot 11 punkt nedaudz iebiedēja valmieriešus, tomēr ar to nepietika. Spēle tika noslēgta ar pārliecinošu pārsvaru BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” labā – 96.69.

Rezultatīvākais spēlētājs BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” sastāvā Ervīns Ivanovs ar 26 punktiem (3pts – 7/10) un septiņām atlēkušajām bumbām. Banku Augstskolas rindās lielākais punktu guvējs bija Gustavs Balams ar 19 punktiem un sešām atlēkušajām bumbām. BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” Studentu Basketbola līgā aizvadījusi septiņas sezonas, iepriekš komandas labākais rezultāts ir piektā vieta.

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” galvenais treneris Roberts Zeile: “Banku Augstskola sākumā parādīja stiprāku raksturu un laikam vairāk vēlējās tās bronzas medaļas. Mums daži spēlētāji bija noskaņojušies vieglākai spēlei, taču kā tas šādās spēlēs pierādās – ja esi gatavs, tad spēle var aiziet uz abām pusēm. Puslaikā nedaudz pārrunājām lietas, ko darīt, kā labāk spēlēt – nedaudz mērķtiecīgāk un agresīvāk. Otrais puslaiks parādīja to atšķirību komandu starpā. Jāapsveic Vidzemes Augstskola ar pirmo bronzas medaļu SBL.! Bijām tuvu, lai tiktu finālā, bet nu paši nenospēlējām pusfinālu kā vajadzēja, un bija jāspēlē par trešo vietu. Arī bronza ir medaļa!”

Studentu līgas čempiona tituli izcīnīja Biznesa Augstskola “Turība”, savukārt pie sudraba medaļām tika Rīgas Stradiņa Universitātes studenti.

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” – Banku Augstskola: 96:69
(13-11, 24-26, 26-13, 33-19)
ViA/Valmiera Glass: E. Ivanovs 26+7ab, Mihailovs 18, Riekstiņš 15+7ab, Lišiks 7, Kohanovs 6+7ab, Paipa 6+5ab, Apsītis 6, Ermansons 4+4ab, Eglītis 4, Sārs 3, Brauns 1, Kravalis;
BA: Balams 19+6ab, Kalniņš 14, Silinš 11+5ab, K. Ivanovs 10, Blumbergs 7, Vīksna 6+6ab, Avenītis 2, Peipiņš;

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu  PAVĀRAM (-EI) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”,Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; • godīgums un augsta atbildības sajūta; • pozitīva attieksme pret darbu; • spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: • veselības apdrošināšanu; • mūsdienīgu darba vidi; • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • atmaksātus papildatvaļinājumus; • svētku dāvanas; • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • darba alga no EUR 1000 – 1050 (bruto)/6.00 - 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - Pavārs Valmierā,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-16 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218