BK “Valmiera” pēc BBL astotdaļfināla pirmās spēles Tamperē -34

Otrdien, 3.februārī, Baltijas Basketbola līgas play-off astotdaļfināla sērijas pirmajā spēlē Tamperē zaudējumu ar 73:107 piedzīvoja BK  “Valmiera”, kas piekāpās Somijas čempionvienībai “Pyrinto”. Sērijas otrajā spēlē valmieriešiem būs jāatspēlē 34 punktu starpība, lai cīnītos par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Spēles pirmos punktus ar metienu no groza apakšas guva Kristaps Dārgais, bet tam sekoja 12 “Pyrinto” gūtie punkti pēc kārtas. Valmieriešiem nonākot iedzinējos ar 2:12, pēc nospēlētām trīs ar pusi minūtēm Gatis Melderis pieprasīja minūtes pārtraukumu. Vīteņa Čižauska un Džastina Hērta precīzie metieni uz brīdi sadeldēja starpību līdz pieciem punktiem. Tomēr rezultatīvi spēlējošā Somijas komanda pirmās ceturtdaļas otrajā pusē panāca pat 14 punktu starpību. Māra Ziediņa pustālais metiens noslēdza pirmās desmit minūtes – 15:27. Otro ceturtdaļu “Pyrinto” sāka ar septiņu punktu izrāvienu. Iesalušo BK “Valmiera” rezultātu izdevās iekustināt Kārlim Apsītim, gūstot četrus punktus, bet aizsardzībā neizdevās apturēt Somijas komandas ofensīvu. Ceturtdaļas vidū vidzemnieku deficīts sasniedza -20. Arī pirmā puslaika noslēdzošajās minūtēs “Pyrinto” apgriezienus nenometa un puslaika pārtraukumā valmieriešiem nācās doties pie nelabvēlīga rezultāta 28:56.

Otro puslaiku ar precīzu trejaci uzsāka Mārcis Vītols, bet valmieriešu centieniem samazināt starpību “Pyrinto” allaž atrada pretargumentus. Trešā ceturkšņa pirmajā pusē Mārcis Vītols grozā raidīja četrus trejačus, tomēr rezultāta starpība nedila. Neskatoties uz rezultatīvo trešo ceturtdaļu, pirms mača noslēdzošās daļas vidzemnieki vēl jo projām atradās iedzinējos – 52:80. Noslēdzošās ceturtdaļas ievadā Aigaram Šķēlem un Mārtiņam Vīņaudam izdevās pa reizei gūt grozus, tomēr Somijas basketbolistu plānos rezultāta starpības samazināšanās neietilpa un “Pyrinto” turpināja raidīt grozā vienu metienu pēc otra.  Ceturtdaļas vidū pa trejacim realizēja Džastins Hērts un Kārlis Apsītis, bet tas neliedza “Pyrinto” pārsniegt simts punktu robežu. Spēles izskaņā vidzemniekiem neizdevās sadeldēt starpību un ar rezultātu 73:107 Tamperē nācās piedzīvot nepatīkamu zaudējumu.

Atbildes spēle 11. februārī norisināsies Vidzemes Olimpiskajā centrā plkst. 18:30. Lai kvalificētos Baltijas Basketbola līgas ceturtdaļfinālam BK “Valmiera” basketbolistiem būs jāuzvar ar vismaz 35 punktu pārsvaru.

BK “Valmiera” – “Pyrinto” 73:107 (15:27, 13:29, 24:24, 21:27)
Vītols 17, Hērts 13+6AB, Čižausks 9, Dārgais 9, Šķēle 7, Apsītis 7, Ziediņš 5, Vīņauds 4, Iļjins 2, Rozītis.

Aicinām darbā PERSONĀLA SPECIĀLISTU MĒS TEV UZTICĒSIM: plānot un organizēt darbinieku kvalifikācijas celšanas kursus un apmācības plānot un organizēt pilnu personāla atlases ciklu uzturēt personāla lietvedības sistēmu, sagatavojot un izstrādājot visa veida personāla dokumentus organizēt un veikt atvaļinājumu grafika plānošanu, apstiprināšanu un izpildi organizēt un vadīt darbinieku novērtēšanas procesu organizēt un nodrošināt komercsabiedrības dokumentu arhivēšanas procesu atbilstoši tiesību aktu prasībām organizēt un kontrolēt veselības pārbaudes darbiniekiem (sagatavot un izsniegt nosūtījumus) veikt darbinieku ikmēneša darba grafiku pārbaudi, saskaņošanu un darbinieku nostrādāto stundu un virsstundu analīzi veikt komercsabiedrības darbinieku darbnespējas lapu uzskaiti iesaistīties komercsabiedrības iekšējo pasākumu un aktivitāšu organizēšanā atbalstīt un sniegt konsultācijas kolēģiem personāla vadības jautājumos NOVĒRTĒSIM, JA TEV BŪS: vēlme un interese attīstīties personāla vadības jomā augstākā izglītība personāla vadībā ne mazāk kā divu gadu pieredze līdzvērtīgā amatā augsta atbildības sajūta, precizitāte un spēja argumentēt savu viedokli teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes, vēlme sniegt atbalstu citiem kolēģiem zināšanas lietvedībā un dokumentu pārvaldībā labas datorprasmes un esi gatava/-s savu digitālo prasmju attīstīšanai un pilnveidošanai pieredze darbā ar resursu vadības sistēmām, piemēram, Microsoft Business Solutions Navision teicamas latviešu valodas zināšanas pieredze darbā ar vizuālo materiālu sagatavošanu programmās, piemēram, Corel Draw, Adobe Illustrator MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: ikmēneša atalgojumu EUR 1300 līdz EUR 1450 bruto (viss atkarīgs no tavām zināšanām, prasmēm un līdzšinējās pieredzes) darbu stabilā uzņēmumā sadarbību uz nenoteiktu laiku normālu darba laiku (piecu dienu darba nedēļa, 40 stundas nedēļā) dinamisku un profesionālu darba vidi pilnas sociālās garantijas veselības apdrošināšanas polisi darba vietu mūsdienīgā un labiekārtotā birojā Brandeļos, Kocēnu pagastā CV un motivācijas vēstuli ar norādi vakancei „Personāla speciālists” līdz š.g. 26. maijam iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv Informācija 64229332 Ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, sazināsimies nedēļas laikā pēc sludinājumā norādītā pieteikšanās termiņa beigām. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: PERSONĀLA SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-26