Hērts gūst 27 punktus, “Valmiera” pārspēj “Jūrmala/Fēnikss” (papildināts)

Lasīšanas laiks: 2 min

Svētdien, 1.martā, “Aldaris” Latvijas Basketbola līgas spēlē BK “Valmiera” ar rezultātu 70:66 pārspēja “Jūrmala/Fēnikss” basketbolistus. Mājiniekiem ar 27 punktiem izcēlās Džastins Hērts, palīdzot komandai gūt devīto uzvaru turnīrā.

Spēles ievads sekmīgāks izdevās BK “Valmiera” basketbolistiem. Dāvis Rozītis ar diviem uzbrukumiem pēc kārtas panāca vadību mājiniekiem, bet Džastins Hērts palielināja vidzemnieku vadību līdz +8. Noslēdzoties spēles pirmajai ceturtdaļai,  “BK Valmiera” atradās vadībā ar 18:11. Otrās ceturtdaļas vidū “Jūrmala/Fēnikss” pietuvojās līdz diviem punktiem, bet Džastina Hērta rezultativitāte ļāva valmieriešiem pirmo puslaiku noslēgt vadībā ar 36:27.

Otrā puslaika ievadā pēc Mārča Vītola un Džastina Hērta gūtajiem punktiem mājinieku pārsvars pieauga līdz +14 (43:29), bet, jūrmalniekiem veicot 16:2 izrāvienu, viesi izlīdzināja rezultātu. Ceturtdaļas izskaņā Sema Dovera pieci gūtie punkti atļāva “Valmierai” atrasties vadībā ar rezultātu 50:46. Noslēdzošajā ceturtdaļā risinājās saspringta cīņa. Komandas vairākkārt apmainījās ar nelielu vadību. Divas minūtes līdz spēles beigām valmierieši atradās iedzinējos ar -3, tomēr Dāvja Rozīša un Džastina Hērta lieliskā spēle mača noslēgumā ļāva “Valmierai” izcīnīt uzvaru ar 70:66.

BK “Valmiera” – “Jūrmala/Fēnikss” 69:66 (18:11, 18:16, 14:19, 20:20)

Valmiera: Hērts 27, Rozītis 14+7AB, Šķēle 9, Vītols 7, Dovers 5, Ziediņš 3, Dārgais 2, Vīņauds 2, Iļjins 1.

Jūrmala: Dilevka 17, Pinete 11, Laksa 10, Mednis 6, Čoders 6, Gromovs 6, Jonāts 4, Jeromanovs 4, Ausējs 2.