Valmieras Ziņas

Vidzemes sporta asociācijai Latvijas Jaunatnes čempioni airēšanas slalomā

Lasīšanas laiks: 2 min

Lepojamies un sveicam – Latvijas Jaunatnes čempioni airēšanas slalomā mūsu Lote Karlivāne, Edgars Mincis, Matīss Sils, Emīls Varslavāns un Mārtiņš Plaudis, vicelīderis Raiens Vilks un bronzas kavalieris Eduards Mincis.

Aizvadītajās brīvdienās no 31.jūlija līdz 1.augustam Bauskā Mēmeles upē, kas Lejas dzirnavu plostu ceļā šogad jau ieguvusi labiekārtotas krāčūdens trases veidolu, bērni līdz U16 vecuma grupai sacentās par Latvijas Jaunatnes čempionāta airēšanas slalomā godalgām. Vidzemes sporta asociācijas audzēkņiem kopā 8 zelta, 2 sudraba un 4 bronzas medaļas.

Vispirms sestdien tika noskaidroti valsts jauniešu čempioni komandu braucienos. Gan C1, gan K1 laivu klasē vīriešiem uzvaras laurus plūca virknējums Emīls Varslavāns, Mārtiņš Plaudis, Matīss Sils, atšķirība vien, ka pirmajā gadījumā pārliecinoši, bet otrajā paveicoties. K1 laivu klases vīriešiem komandu braucienos 3.vietā trijotne Edgars Mincis, Raiens Vilks un Eduards Mincis.

Svētdien jaunieši metās individuālajās cīņās par vietām uz goda pjedestāla četru olimpisko kategoriju laivu klasēs (K1 un C1 vīrieši un sievietes) un nesenajā, bet popularitāti arvien vairāk iegūstošajā jaunievedumā starptautiskajā arēnā un pirmreizēji valsts čempionātā Latvijā C2 jauktajā laivu klasē.

Un zinām Latvijas Jaunatnes čempiona titula ieguvējus – Lote Karlivāne K1 laivu klasē sievietēm U12 vecuma grupā, Edgars Mincis K1 laivu klasē vīriešiem U10 vecuma grupā, Matīss Sils K1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā, Emīls Varslavāns C1 laivu klasē vīriešiem U16 vecuma grupā, Mārtiņš Plaudis K1 laivu klasē vīriešiem U16 vecuma grupā un Lote Karlivāne un Emīls Varslavāns C2 jauktajā laivu klasē U16 vecuma grupā. Par visu goda pjedestāla pakāpienu ieņemšanu K1 laivu klasē vīriešiem U10 vecuma grupā paldies otrā un trešā rezultāta īpašniekiem Raienam Vilkam un Eduardam Mincim. Papildus vēl Matīsam Silam MC1 U14 sudrabs, Emīlam Varslavānam MK1 U16 bronza un Mārtiņam Plaudim MC1 U16 bronza.

Atzīmēsim arī Valmieras novada bērnu lielisko augstvērtīgo sportisko sasniegumu līdzgaitniekus un līdzjutējus mīlošās un gādīgās ģimenes un airēšanas slaloma dzīves tuviniekus – audzinātājus Emīlu Putniņu, Tomu Karlivānu un Kasparu Pakeru.

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” Viesnīca „Sports Hotel” aicina pievienoties savai komandai  BROKASTU VIESMĪLI uz noteiktu laiku līdz 31.08.2025. Galvenās prasības klandidātiem: augsta atbildības izjūta un precizitāte darbā; uzturēt tīru un kārtīgu darba vidi un aprīkojumu; higiēnas un paškontroles normu ievērošana un to kontrolēšana; spēja patstāvīgi plānot savu darba laiku; labas latviešu valodas zināšanas; pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Amata apraksts: plānot un organizēt viesu apkalpošanu brokastīs; organizēt pasūtījumu izpildi; pagatavot un sagatavot brokastu produkciju; nodarboties ar viesu uzņemšanu; pasūtīt produktus un citus materiālus, kontrolēt to izlietošanu un uzgalbāšanu; piedalīties saimniecības struktūrvienības darba organizēšanā; brokastu zāles un virtuves sagatavošana brokastīm. Piedāvājam: pilnas slodzes darbu; draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; atalgojums: stundas tarifa likme pārbaudes laikā 4,65 EUR/h, pēc pābaudes laika 5.00 EUR/h (pirms nodokļu nomaksas); summēto darba laiku, darbu maiņās (06.00-14.30); dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; darba vieta: viesnīca "Sports Hotel", Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras novads. Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu – egita.kise@sportshotel.lv līdz 30.04.2025. Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstule. Informācija par piedāvāto amatu pa tālruni +371 25464433 Kontaktpersona Egita Ķīse, Informācija par viesnīcu www.sportshotel.lv Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, reģistrācijas Nr. 54103025871, adrese: Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-04-30 Kontaktpersona: Egita Ķīse

Mūsu partneri