Lasīšanas laiks: < 1 min
Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 17. marta plkst. 6.30 līdz 18. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona pārvalde saņēma četrus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.
Vakar ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Limbažu novada Vidrižu pagastā, kur bija notikusi divu vieglo automašīnu sadursme. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja automašīnu akumulatora klemmes, kā arī sakārtoja ceļa braucamo daļu.
Vakar plkst. 18.07 VUGD saņēma izsaukumu uz Valmieras novada Rencēnu pagastu, kur dega divstāvu dzīvojamās māja 170 m2 platībā. Ugunsgrēka dzēšanas darbos strādāja Valmieras, Rūjienas un Strenču ugunsdzēsēji glābēji ar četrām autocisternām, kā arī Ēveles un Rencēnu pašvaldības formējuma ugunsdzēsēji ar divām autocisternām. Plkst. 23.03 VUGD darbs notikuma vietā noslēdzās.
Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 45 izsaukumus – 22 uz ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājumi.