Valmieras Ziņas

“Valmiera” UEFA Konferences līgas kvalifikācijas otrās kārtas mačā tiekas ar Sanmarīno “Tre Penne”

Lasīšanas laiks: 2 min

Latvijas čempionvienība futbolā “Valmiera” šodien UEFA Konferences līgas kvalifikācijas turnīra otrās kārtas pirmajā spēlē viesos tiekas ar Sanmarīno “Tre Penne”.

Mačs Serravallē sāksies plkst.21.45 pēc Latvijas laika.

Atbildes spēle Valmierā notiks 1.augustā.

Kvalifikācijas trešajā kārtā šī pāra uzvarētāja tiksies ar Andoras “Atletic Club d’Escaldes” vai “Partizani” no Albānijas.

Valmiera” Eirokausos spēlē ceturto reizi, taču šosezon pirmo reizi startēja Čempionu līgas kvalifikācijā, pirmās kārtas duelī divu maču summā ar 2:4 zaudējot Ļubļanas “Olimpija”.

Pagājušajā sezonā valmierieši sacentās Konferences līgas kvalifikācijā, kuras otrajā kārtā ar 2:5 piekāpās Ziemeļmaķedonijas klubam Skopjes “Škendija”, bet 2021.gadā sacensības beidza pēc Konferences līgas kvalifikācijas pirmās kārtas cīņām.

Sanmarīno komanda, kas vietējā čempionātā uzvarējusi piecas reizes, Čempionu līgas kvalifikācijas pirmajā kārtā divu maču summā ar 1:7 piedzīvoja sagrāvi duelī ar Islandes klubu Koupavoguras “Breidablik”.

Sanmarīno klubs 11.reizi spēlē Eiropas kausos, zaudējot visos līdzšinējos 12 dueļos. Iepriekšējā sezonā “Tre Penne” Konferences līgas kvalifikācijas pirmajā kārtā divu maču summā ar 0:8 zaudēja Bosnijas un Hercegovinas klubam Tuzlas “City”.

Ne “Valmiera” ar Sanmarīno klubiem, ne “Tre Penne” ar Latvijas vienībām nav spēlējusi.

Valmierieši pēdējās četrās spēlēs ir piedzīvojuši trīs zaudējumus, tai skaitā divus ar vienādu rezultātu 1:2 pret “Olimpija”. Pa vidu abām spēlēm Latvijas kausa astotdaļfinālā ar 2:0 izdevās apspēlēt virslīgas pastarīti Salaspils “Super Nova”, bet pēdējā Latvijas čempionāta spēlē savā laukumā ar 0:1 nācās zaudēt “Daugavpilij”.

Pagājušā gada Sanmarīno čempione valsts čempionātu pabeidza jau aprīļa beigās, par punktu apsteidzot Serravalles “Cosmos”.

Astoņi otrās kārtas pāru uzvarētāji iekļūs Konferences kausa Čempionu zara trešajā kārtā, kur bez spēlēm jau iekļuvusi Tallinas “Flora” un Gibraltāra vienība “Lincoln Red Imps”, bet zaudētājiem sacensības būs beigušās.

RFS otrās kārtas pirmajā mačā trešdien Jūrmalā tiksies ar Azerbaidžānas Masaziras “Sabah”, “Riga” ceturtdien viesos spēkosies ar “Kecskemeti” no Ungārijas, bet Latvijas kausa ieguvēja “Auda” savā laukumā spēlēs ar Slovākijas vienību Trnavas “Spartak”.

Fināls 2024.gada 1.jūnijā notiks Vemblija stadionā Londonā.

Pagājušajā sezonā par Čempionu līgas uzvarētāju kļuva Mančestras “City”, kas Stambulā ar 1:0 pārspēja Itālijas klubu Milānas “Inter”, pirmo reizi uzvarot šajās sacensībās.

 

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” Viesnīca „Sports Hotel” aicina pievienoties savai komandai  BROKASTU VIESMĪLI uz noteiktu laiku līdz 31.08.2025. Galvenās prasības klandidātiem: augsta atbildības izjūta un precizitāte darbā; uzturēt tīru un kārtīgu darba vidi un aprīkojumu; higiēnas un paškontroles normu ievērošana un to kontrolēšana; spēja patstāvīgi plānot savu darba laiku; labas latviešu valodas zināšanas; pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Amata apraksts: plānot un organizēt viesu apkalpošanu brokastīs; organizēt pasūtījumu izpildi; pagatavot un sagatavot brokastu produkciju; nodarboties ar viesu uzņemšanu; pasūtīt produktus un citus materiālus, kontrolēt to izlietošanu un uzgalbāšanu; piedalīties saimniecības struktūrvienības darba organizēšanā; brokastu zāles un virtuves sagatavošana brokastīm. Piedāvājam: pilnas slodzes darbu; draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; atalgojums: stundas tarifa likme pārbaudes laikā 4,65 EUR/h, pēc pābaudes laika 5.00 EUR/h (pirms nodokļu nomaksas); summēto darba laiku, darbu maiņās (06.00-14.30); dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; darba vieta: viesnīca "Sports Hotel", Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras novads. Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu – egita.kise@sportshotel.lv līdz 30.04.2025. Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstule. Informācija par piedāvāto amatu pa tālruni +371 25464433 Kontaktpersona Egita Ķīse, Informācija par viesnīcu www.sportshotel.lv Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, reģistrācijas Nr. 54103025871, adrese: Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-04-30 Kontaktpersona: Egita Ķīse

Mūsu partneri