Valmieras Ziņas

Valmierā īstenots projekts jauniešiem “Bezmiega naktis”

Lasīšanas laiks: 2 min

Februāra sākumā ar Eiropas Savienības Eiropas Solidaritātes korpusa līdzfinansējumu biedrība “Valmieras divi krasti” uzsāka īstenot projektu “Bezmiega naktis”.

Kā pirmais pasākums trīs pasākumu ciklā bija “Motivācijas nakts” – ar mērķi atbalstīt jauniešus viņu izaugsmē, uzrunāt tos, palīdzēt izprast likumus un principus, kas veido cilvēka dzīvi un palīdz sasniegt mērķus – realizēt sevi kā pilnvērtīgu personu. Šajā naktī ar jauniešiem strādāja Egīls Purviņš – iekšējās izaugsmes un rakstura līderības pasniedzējs, kurš kopā ar jauniešiem izspēlēja, izrunāja un pat izvingroja motivāciju no dažādiem skatupunktiem.

Savos pieredzes stāstos dalījās arī Kaspars Kalnbērzs, kurš ir karavīrs un sertificēts fitnesa treneris. Viņa hobiji ir ielu vingrošana, skriešana un OCR sports. Kaspars vairāk stāstīja par savu personīgo pieredzi un saviem iekšējiem dzinuļiem, kas motivē sasniegt arvien augstākus un augstākus mērķus.

Kā otro pasākumu projekta “Bezmiega naktis” laikā  biedrība “Valmieras divi krasti ” organizēja “Ideju nakti”. Šīs nakts mērķis bija iepazīt jaunus cilvēkus, pavadīt laiku ārpus ierastās kārtības, dalīties idejām un uzlādēties ar pozitīvām emocijām. “Ideju naktī” izstaigājām pasākumam pa pēdām, meklējām atbildes tam, kādēļ zivs pūst no galvas, noskaidrojām, cik klikšķi ir līdz reklāmai, kura uzrunā jauniešus, un rosinājām jauniešus domāt un piedāvāt savus risinājumus par nepieciešamo infrastruktūras attīstību, interesējošām un nepieciešamām aktivitātēm Valmierā, tās apkārtnē, kā arī gūt ieskatu tajā, ko jaunieši uzskata par problēmjautājumiem politiskā un sabiedriskā līmenī Valmierā.

Kā noslēdzošais  pasākums trīs pasākumu ciklā bija “Organizatoru nakts”, šī pasākuma mērķis veicināt jauniešu uzņēmīgumu un savu spēju apzināšanos, kā arī prasmju pilnveidi, pieredzes gūšanu sadarbībā ar dažādu nozaru speciālistiem, jauniešiem interesējošās jomās. Šoreiz jauniešiem bija iespēja darboties un tikties ar nozaru speciālistiem trīs dažādās darba grupās- “Real talk” ikdienas problēmjautājumi, “BACKSTAGE” pasākumu īstā dzīve ir aizskatuvē, tādēļ jauniešiem bija iespēja tikties ar Valmieras kultūras centra kultūras darba organizatori Sintiju Milbergu, un “STOP THE SCROLL” darba grupā jauniešus uz sarunām gaidīja Liene Burķite, lai pārrunātu to, kāds ir tas reklāmu  saturs, kas jauniešus  uzrunā un kāds saturs, viņus,  tomēr neieinteresē un nešķiet saistošs.

“Eiropas Solidaritātes korpuss” (2018.-2020.) ir Eiropas Savienības programma, kuras mērķis ir veicināt solidaritāti, iesaistot organizācijas un jauniešus solidaritātes aktivitātēs, kas risina sabiedrībai aktuālus izaicinājumus, uzlabo jauniešu kompetences, sekmē sociālo iekļaušanu un Eiropas vērtību stiprināšanu.

Aktuālais jautājums

Vai 2025. gads Jums būs veiksmīgāks par 2024. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” (turpmāk – Vinda) aicina darbā direktora vietnieku administratīvi saimnieciskajā darbā uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • vadīt Vinda saimniecisko darbu; • plānot, vadīt un kontrolēt tehnisko darbinieku darbu, nodrošinot saimniecisko darbu izpildi; • piedalīties Vindas budžeta plānošanā, izpildes kontrolē un iepirkuma procedūras izstrādē un organizēšanā; • iegādāties nepieciešamo inventāru, instrumentus un citas materiālās vērtības, nepieciešamības gadījumos sastādīt tehnisko specifikāciju un veikt tirgus izpēti; • sekot darba aizsardzības un ugunsdrošības noteikumu ievērošanai Vindā; • nodrošināt Vindas inženiertīklu (elektrotīkla, signalizācijas, ūdensvada un kanalizācijas, apkures sistēmas) savlaicīgu tehnisko apkopi un profilaktisko apkalpošanu, uzturēšanu kārtībā un piedalīties šajā darbā; • organizēt, vadīt un piedalīties Vindas telpu remontdarbos; • veikt Vindas materiālo vērtību uzskaiti, kontroli, piedalīties inventarizācijas komisijas darbā; un Tev ir: • vēlama augstākā izglītība; • vēlama izglītības iestādes saimniecisko darbu pārzināšana un izmaksu sastādīšanas prasme remontdarbiem; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • B kategorijas vadītāja apliecība; • kompetences: prasme plānot un organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu; atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte; komunikācijas un sadarbības prasmes; psiholoģiskā noturība; prasme strādāt individuāli un komandā; • labas prasmes darbam ar datoru un citu biroja tehniku; mēs piedāvājam: • pamatalgu pārbaudes laikā 999 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 1052 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Iesniedzamos dokumentus ar norādi “Pieteikums Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” vakancei - direktora vietniece/-ks administratīvi saimnieciskajā darbā” līdz 2025.gada 24.martam nosūtot uz e-pastu vinda@valmiera.edu.lv. Papildu informācija: Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” direktors Edijs Pētersons, tālr.nr. 67873444. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 42, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2025-03-24 Kontaktpersona: vinda@valmiera.edu.lv 67873444

Mūsu partneri