Valmieras Ziņas

Šo svētdien Latvijas riteņbraukšanas klasika: Cēsis – Valmiera

Lasīšanas laiks: 2 min

Svētdien, 10. oktobrī, ar riteņbraukšanas klasiku: Cēsis – Valmiera posmu turpināsies Latvijas valsts mežu MTB maratona sezona, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretārs Toms Markss.

Posms: Cēsis – Valmiera Latvijas riteņbraukšanā kļuvis par neatņemamu sastāvdaļu jau no kalnu riteņbraukšanas maratona pirmsākumiem mūsu valstī šī gadsimta sākumā. Sacensību trase ar nelielām izmaiņām ir saglabājusies ļoti līdzīga jau teju 20 garumā. Distance ved pa gleznainām Gaujas Nacionālā parka takām, kā arī platākiem grants un asfalta seguma ceļiem. Cēsis – Valmiera trase ir lieliska piemērota riteņbraukšanas iesācējiem, jo trase ir bez daudz izteiktiem kāpumiem, vai ļoti tehniskām vietām. Tā ir ļoti ātra un dinamiska.

Sacensību centrs atradīsies Cēsīs esošajā Vienības laukumā. Tieši tur pulksten 10:30 tiks dots starta šāviens “Maxima” bērnu braucieniem. Mazākie pedāļu minēji distancē dosies bez sacensību elementa, saņemot balviņas no atbalstītājiem, kamēr lielāki puiši un meitenes jau piedalīsies sacensībās, cīnoties par vietu uz goda pjedestāla. Arī šeit pie gardām balviņām tiks ikviens.

Pulksten 12:00 Cēsīs esošajā Birzes un Lenču ielu krustojumā tiks dots starta šāviens 46,2 kilometru garajam “Toyota” braucienam. Gaidāmā trase būs ļoti ātra, sportistiem finišu pie Svētā Sīmaņa baznīcas, Valmierā sasniedzot jau ap pulksten 13:20. Galvenie favorīti par uzvaru būs – Māris Bogdanovičs, Andžs Flaksis, Alekss Krasts un nesen kā no pasaules čempionātā atgriezušais Latvijas čempions MTB maratonā Oskars Muižnieks. Dāmām galvenā intriga būs par to, vai Latvijas čempionei Beatei Kovgerei izdosies pārspēt daudzkārtējo valsts čempioni Leldi Ardavu.

Pulksten 12:15 Cēsu Vienības laukumā notiks dalībnieku pulcēšanās kopīgam braucienam uz “Mammadaba” veselības brauciena starta vietu. Šīs distances dalībniekiem starts tiks dots pulksten 12:45 uz Rāmnieku tilta. Uz starta redzēsim ne tikai dabas baudītājus, bet arī azartisko zēnu un meiteņu grupu sportistus.

Dienas centrālais starts tiks dots pulksten 13:15, kad Birzes un Lenču ielu krustojumā izveidotajā starta zonā startēs “Lielbāta” Tautas brauciena dalībnieki, veicot 41,3 kilometru garu un aizraujošu distanci. Līdz šim aizvadītajos četros posmos bijuši dažādi uzvarētāji, tādēļ arī šajā etapā vienu izteiktu favorītu izcelt būtu grūti.  

Pieteikšanās Cēsis – Valmiera posmam iespējama mājaslapā velo.lv. Tur ērti pieejamas arī distanču kartes, GPX faili un programma. Posma norisi atbalsta Cēsu un Valmieras novadu pašvaldības.

Aktuālais jautājums

Vai 2025. gads Jums būs veiksmīgāks par 2024. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” (turpmāk – Vinda) aicina darbā direktora vietnieku administratīvi saimnieciskajā darbā uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • vadīt Vinda saimniecisko darbu; • plānot, vadīt un kontrolēt tehnisko darbinieku darbu, nodrošinot saimniecisko darbu izpildi; • piedalīties Vindas budžeta plānošanā, izpildes kontrolē un iepirkuma procedūras izstrādē un organizēšanā; • iegādāties nepieciešamo inventāru, instrumentus un citas materiālās vērtības, nepieciešamības gadījumos sastādīt tehnisko specifikāciju un veikt tirgus izpēti; • sekot darba aizsardzības un ugunsdrošības noteikumu ievērošanai Vindā; • nodrošināt Vindas inženiertīklu (elektrotīkla, signalizācijas, ūdensvada un kanalizācijas, apkures sistēmas) savlaicīgu tehnisko apkopi un profilaktisko apkalpošanu, uzturēšanu kārtībā un piedalīties šajā darbā; • organizēt, vadīt un piedalīties Vindas telpu remontdarbos; • veikt Vindas materiālo vērtību uzskaiti, kontroli, piedalīties inventarizācijas komisijas darbā; un Tev ir: • vēlama augstākā izglītība; • vēlama izglītības iestādes saimniecisko darbu pārzināšana un izmaksu sastādīšanas prasme remontdarbiem; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • B kategorijas vadītāja apliecība; • kompetences: prasme plānot un organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu; atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte; komunikācijas un sadarbības prasmes; psiholoģiskā noturība; prasme strādāt individuāli un komandā; • labas prasmes darbam ar datoru un citu biroja tehniku; mēs piedāvājam: • pamatalgu pārbaudes laikā 999 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 1052 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Iesniedzamos dokumentus ar norādi “Pieteikums Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” vakancei - direktora vietniece/-ks administratīvi saimnieciskajā darbā” līdz 2025.gada 24.martam nosūtot uz e-pastu vinda@valmiera.edu.lv. Papildu informācija: Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” direktors Edijs Pētersons, tālr.nr. 67873444. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 42, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2025-03-24 Kontaktpersona: vinda@valmiera.edu.lv 67873444

Mūsu partneri