Valmieras Ziņas

Pusfinālā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” pret ķekaviešiem centīsies atkārtot pagājušā gada scenāriju

Lasīšanas laiks: 3 min

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā šodien, 10. aprīlī, tiks aizvadīta pirmā cīņa pusfināla sērijā starp “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” un regulārās sezonas uzvarētāju “Ķekavu/Optibet”. Pirmā cīņa sērijā līdz divām uzvarām tiks aizvadīta plkst. 20:00 Ķekavā.

Roberta Zeiles un Sanda Amoliņa trenētā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” izslēgšanas spēļu turnīrā demonstrējusi vienu no pārliecinošākajiem sniegumiem, starp pretendentiem cīņā uz godalgotajām vietām. Tikai play-off turnīra pirmās spēles sākums Līvānos valmieriešiem bija kā sitiens pa pieri ar grābekli, tomēr sāpīgais puns ļāva komandai pamosties un saņemties visam līdzšinējam izslēgšanas spēļu ciklam. Pirmās cīņas beigās pret līvāniešiem “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” uzvarēja ar 94:90, bet spēlē savā laukumā jau dominēja ar 113:66. Ceturtdaļfinālā pretinieks bija vēl jaudīgāks, valmieriešiem stājoties pretī ar pieredzes bagātiem spēlētājiem komplektētajai “Saldus” komandai. Tomēr arī pret kurzemniekiem Roberta Zeiles audzēkņi spēja dominēt, sakrājot uzvaras ar 96:86 un 82:62. Tādējādi Valmieras komanda kvalificējās pusfinālam, kur pretī nāk jau pērn šajā pašā turnīra fāzē sastaptie ķekavieši.

Edgara Tetera trenētā “Ķekava/Optibet” regulārajā sezonā ar bilanci 19-3 ieņēma pirmo vietu turnīra noslēguma tabulā, tādējādi garantējot sev mājas spēļu priekšrocības visa izslēgšanas turnīra gaitā, kā arī relatīvi vājākus pretiniekus pirmajās izslēgšanas turnīra kārtās. Astotdaļfināla sērijā ķekaviešiem nekādas grūtības nesagādāja “Madonas” apspēlēšana, gūstot uzvaras ar 96:41 un 100:59. Arī ceturtdaļfināls izvērtās bez liela sasprindzinājuma, regulārās sezonas uzvarētājiem pieveicot “Ventspils Augstskolu” ar 103:88 un 93:66.     

Izslēgšanas spēļu turnīrā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sastāvā komandas kapteiņa cienīgu statistiku sakrājis Klāvs Dubults, būdams komandas produktīvākais spēlētājs ar vidēji 17,8 punktiem un 7,3 izcīnītām bumbām. Savukārt Valters Vēveris uguņojis no tālmetienu līnijas, vidēji grozā raidot 53,3% izdarīto trejaču un statistikā atzīmējoties ar vidēji 17,5 punktiem. “Ķekavas/Optibet” rindās arī play-off turnīrā rezultatīvākais ir komandas līderis Nauris Miezis ar vidēji 20,3 gūtiem punktiem. Savukārt groza apakšā centrs Niks Skanītis sakrājis 14 punktus un 8,3 atlēkušās bumbas.

Šīs gada savstarpējās tikšanās reizēs pārāka abos gadījumos bija “Ķekava/Optibet”. 19. janvārī izbraukumā valmierieši piekāpās ar rezultātu 89:82 (Mārtiņš Vīņauds 23; Nauris Miezis 28), bet 2. martā savā laukumā Roberta Zeiles trenētā komanda piekāpās ar 84:88 (Reinis Ermansons 15; Nauris Miezis 24). Tomēr regulārās sezonas rezultātiem izslēgšanas spēlēs vairs nav nozīmes. Arī pret “Saldus” basketbolistiem valmierieši pamatturnīrā piekāpās abās spēlēs, bet izslēgšanas turnīrā jau bija pārāki.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” un “Ķekava/Optibet” labi pazīstamas jau no pērnā gada. Pagājušajā sezonā abas komandas krustoja šķēpus tieši izslēgšanas spēļu pusfinālā. Līdz ar to ir atkārtojusies vēsture un arī šogad komandas cīnīsies par vietu finālā. Pagājušajā gadā valmierieši pusfinālu sāka ar uzvaru izbraukumā 84:72 (Toms Kohanovs 19; Nauris Miezies 32), bet savās mājās ar rezultātu 79:75 (Jānis Engers 26; Nauris Miezis 30) “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” nokārtoja panākumu visā sērijā ar 2-0. Salīdzinoši ar pērno sezonu abas komandas pastiprinājušas sastāvus ar pāris nozīmīgiem spēlētājiem, tomēr komandu kodoli palikuši ļoti līdzīgi tiem, kas tikās pirms gada.

Pusfināla sērijas pirmā spēle 10. aprīlī plkst. 20:00 norisināsies Ķekavas sporta centrā. Atbildes cīņai valmieriešu laukumā komandas varēs gatavoties divas nedēļas, jo tā notiks 25. aprīlī Valmieras 5. vidusskolā.

Otrā pusfināla sērijā tiksies divas komandas, kurām bija nepieciešamas trīs spēles, lai pārspētu savus pretiniekus ceturtdaļfinālā. Šajā pārī cīnīsies “Gulbenes Buki” un Rīgas Stradiņa Universitāte. Gulbenieši trīs spēļu sērijā pieveica “Kandavu/Compor”, savukārt RSU sagādāja sezonas lielāko pārsteigumu, izslēdzot no turnīrā pērnās sezonas čempionus “Jelgavu/LLU”.

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Zāles darbinieks/-ce Tu iegūsi: stabilu atalgojumu vienmēr laikā 5.00 EUR/h - 5.45 EUR/h (bruto), mēs parūpēsimies par Tavu maltīti – katru dienu bezmaksas un garšīgas pusdienas; atbalsts un apmācības, lai Tev būtu viss nepieciešamais veiksmīgam darba sākumam; veselības apdrošināšanu (pēc nostrādātiem 3 mēnešiem); apmaksātu pirmreizējo obligāto veselības pārbaudi; dāvanas svētkos un stipendijas bērniem par izcilām sekmēm - mēs novērtējam un atbalstām ģimenes vērtības; 300 EUR bonuss par katru rekomendēto kolēģi, kurš uzsāks darbu mūsu komandā. Mēs sagaidām: pamatizglītību,  latviešu valodas zināšanas atbilstoši A1 līmenim,  vēlmi un spēju aktīvi strādāt. Mēs tev uzticēsim: izvietot preces,  pārbaudīt preču marķējuma atbilstības cenu zīmēm,  kontrolēt preču derīguma termiņus, konsultēt pircējus Pieteikties vari šeit, atverot saiti! Ja ir kādi jautājumi, zvani uz bezmaksas tālruni 80000088. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 10A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-05-31 Kontaktpersona: Pieteikties, atverot saiti. 80000088 Izglītības līmenis: Vispārējā pamatizglītība

Mūsu partneri