Valmieras Ziņas

Pēc mēneša Valmierā – Četru nāciju turnīrs florbolā

Lasīšanas laiks: < 1 min

No 31.oktobra līdz 2.novembrim Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, norisināsies Četru nāciju turnīrs florbolā – Latvijas, Vācijas, Igaunijas un Dānijas vīriešu izlasēm tā būs pēdējā nopietnā pārbaude pirms pasaules čempionāta, kas no 5. līdz 14.decembrim notiks Zviedrijas pilsētā Gēteborgā.

Latvijas valstsvienība, kurai pasaules rangā šobrīd ir 6.vieta, Gēteborgā spēlēs A apakšgrupā – tajā pašā, kurā arī Vācijas izlase (7.v.). Igaunijas izlase (8.v.) cīnīsies B apakšgrupā, bet Dānijas izlase (14.v.) – D apakšgrupā. Igauņus mūsu florbolisti pēdējā oficiālajā savstarpējā mačā uzvarēja ar 5:1 (15.09.2013), dāņus – ar 5:4 (27.05.2006.), bet vāciešiem zaudēja iepriekšējā pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā – 2:4.

Spēļu kalendārs:

DatumsPlkst.1. izlase.2. izlase
31.10.17.00IgaunijaVācija
31.10.17.00LatvijaDānija
01.11.15.00DānijaIgaunija
01.11.18.00VācijaLatvija
02.11.10.00DānijaVācija
02.11.13.00LatvijaIgaunija

Latvijas nacionālās izlases treneri jau nosaukuši tos spēlētājus, kuri tiks aicināti uz Četru nāciju turnīru Valmierā. Uzaicinājums nosūtīts 23 florbolistiem – diviem vārtsargiem, deviņiem aizsargiem un 12 uzbrucējiem. Astoņi spēlētāji pārstāv komandu "Cēsu alus/Lekrings", četri - "RTU/Inspectu", trīs – FBK "Valmiera/ViA", pa diviem - "Lielvārdi" un "Ulbroku/FS Masters", viens – Kocēnu "Rubeni", bet trīs (M.Kostusevs, A.Raitums un M.Krūmiņš) spēlē ārzemju klubos – Šveicē un Somijā.

Latvijas vīriešu florbola izlase:

Nr.p.k.Vārds un UzvārdsP.Klubs
1.Andis BlindsVRTU/Inspecta
2.Normunds KrūmiņšVCēsu alus/Lekrings
3.Ingus LaiviņšACēsu alus/Lekrings
4.Morics KrūmiņšANokian KrP (Somija)
5.Oskars FīrmanisARTU/Inspecta
6.Gatis LiepiņšAFBK Valmiera/ViA
7.Mārtiņš BroksAFBK Valmiera ViA
8.Sandris VirsnītisALielvārde
9.Andris MalkavsACēsu alus/Lekrings
10.Aigars BelasovsAFBK Valmiera/ViA
11.Jānis RajeckisACēsu alus/Lekrings
12.Ainārs JuškēvičsUUlbroka/FS Masters
13.Artis RaitumsUTPS (Somija)
14.Gints BērtulisUCēsu alus/Lekrings
15.Artis SavinsULielvārde
16.Atis BlindsURTU/Inspecta
17.Mārtiņš RajeckisULekrings
18.Mihails KostusevsUUnihockey Langenthal Aarwangen (Šveice)
19.Atis StepānsURubene
20.Edžus CeriņšUUlbroka/FS Masters
21.Aleksandrs AbramovsUCēsu alus/Lekrings
22.Andris RajeckisUCēsu alus/Lekrings
23.Juris GribustsURTU/Inspecta

Galvenais treneris: Īro Parviainens
Treneris: Kristians Bjorkstens
Treneris: Artis Malkavs
Fiz. sagat. treneris: Ivars Čākurs
Ārste: Lilita Lazdiņa
Fizioterapeite: Baiba Rajecka
Ekipējuma menedžeris: Oļegs Groševs
Izlases menedžere: Maija Zēmele

Izmantotie resursi:
Latvijas Florbola savienība » LV »...

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” Viesnīca „Sports Hotel” aicina pievienoties savai komandai  BROKASTU VIESMĪLI uz noteiktu laiku līdz 31.08.2025. Galvenās prasības klandidātiem: augsta atbildības izjūta un precizitāte darbā; uzturēt tīru un kārtīgu darba vidi un aprīkojumu; higiēnas un paškontroles normu ievērošana un to kontrolēšana; spēja patstāvīgi plānot savu darba laiku; labas latviešu valodas zināšanas; pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Amata apraksts: plānot un organizēt viesu apkalpošanu brokastīs; organizēt pasūtījumu izpildi; pagatavot un sagatavot brokastu produkciju; nodarboties ar viesu uzņemšanu; pasūtīt produktus un citus materiālus, kontrolēt to izlietošanu un uzgalbāšanu; piedalīties saimniecības struktūrvienības darba organizēšanā; brokastu zāles un virtuves sagatavošana brokastīm. Piedāvājam: pilnas slodzes darbu; draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; atalgojums: stundas tarifa likme pārbaudes laikā 4,65 EUR/h, pēc pābaudes laika 5.00 EUR/h (pirms nodokļu nomaksas); summēto darba laiku, darbu maiņās (06.00-14.30); dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; darba vieta: viesnīca "Sports Hotel", Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras novads. Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu – egita.kise@sportshotel.lv līdz 30.04.2025. Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstule. Informācija par piedāvāto amatu pa tālruni +371 25464433 Kontaktpersona Egita Ķīse, Informācija par viesnīcu www.sportshotel.lv Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, reģistrācijas Nr. 54103025871, adrese: Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-04-30 Kontaktpersona: Egita Ķīse

Mūsu partneri