Valmieras Ziņas

Melbārža un Strengas divnieku ekipāža atkāpjas uz ceturto vietu pēc olimpisko spēļu otrā brauciena

Lasīšanas laiks: 3 min

Latvijas bobsleja pilota Oskara Melbārža un stūmēja Jāņa Strengas divnieku ekipāža atrodas ceturtajā pozīcijā pēc Phjončhanas olimpisko spēļu otrā brauciena, lai gan pēc pirmā bija vadībā, kamēr Oskars Ķibermanis ar Matīsu Mikni ir sestie.

Melbārža divnieks pirmajā braucienā uzrādīja labāko laiku, trasi veicot 49,08 sekundēs, kas ir jauns trases rekords, tomēr visi konkurenti bija blakus. Otrajā braucienā, iztiekot bez rupjām kļūdām, ātrums trases beigu daļā nebija tika liels kā konkurentiem un nācās samierināties ar desmito vietu, kas summā atmeta uz ceturto pozīciju.

Savukārt Ķibermanim otrajā braucienā bija daudz mazu kļūdu, kā rezultātā no ceturtās vietas nācās atkāpties uz sesto pozīciju. Braucienā Latvijas otrā ekipāža uzrādīja 12.rezultātu.

Pēc pirmā brauciena šī Latvijas ekipāža bija ceturtā.

Līderpozīcijā pēc pirmās dienas ir vācietis Niko Valters, kurš otrā brauciena beigās jau pēc finiša krita.

Otrajā pozīcijā ir kanādietis Džastins Kripss, kurš divu braucienu summā Valteram zaudē 0,10 sekundes. Savukārt trešais ir vācietis Johanness Lohners, savam tautietim zaudējot 0,19 sekundes.

Savukārt Melbārdis no Valtera atpaliek 0,23 sekundes, bet pirmais trijnieks ir 0,04 sekunžu attālumā. Aiz viņa 0,06 sekundes ir vācietis Frančesko Frīdrihs, bet vēl 0,10 sekundes atpaliek Ķibermanis.

Mājinieku favorīts Vons Jondžons otrajā braucienā uzrādīja trešo labāko rezultātu un no 11.vietas pakāpās uz devīto.

Trešais un ceturtais brauciens divniekos notiks pirmdien, bet pēc tam olimpisko spēļu noslēgumā risināsies četrinieku sacensības.

Visus sešus treniņbraucienus Melbārdis aizvadīja ar savu ilggadējo stūrmani Daumantu Dreiškenu, ne reizi neesot zemāk par septīto vietu, tomēr vēl pirms pēdējiem diviem braucieniem sportistiem paziņots, ka sacensībās Latvijas vadošo pilotu iestums Jānis Strenga.

Līdz ar to Dreiškens, kurš Phjončhanas olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā ienesa stadionā Latvijas karogu, atzina, ka savu karjeras pēdējo braucienu divniekos jau ir aizvadījis.

Piektdien trīsdesmit gadu jubileju nosvinējušais Melbārdis bobslejista karjeru iesāka kā stūmējs un bija plānojis startēt Vankūveras Olimpiādē, tomēr pēc tam, kad neveselais Jānis Miņins, cenšoties atgriezties trasē, bija piedzīvojis smagu kritienu, kurā arī pats Melbārdis guva smadzeņu satricinājumu, ekipāža no sacensībām tika atsaukta. Pēc šīm sacensībām Melbārdis pievērsās pilota karjerai, un viņa izaugsme bijusi galvu reibinoša, kas jau pirms četriem gadiem sportistu ļāva saukt par vienu no labākajiem pasaulē.

2014.gadā Sočos guva piekto vietu divnieku sacensībās, kā arī sudrabu četriniekos. Kopš tā laika viņš divniekos ieguvis pa vienam sudrabam pasaules un Eiropas čempionātos, bet četriniekos izcīnījis pa zeltam pasaules un Eiropas čempionātos, kā arī ticis pie vairākām bronzas godalgām.

Tikmēr Ķibermanis startēja jau Soču olimpiskajās spēlēs, kur guva 16.vietu divniekos un 14.vietu četriniekos, bet 2016./17.gada sezonā viņš pirmoreiz karjerā kāpa uz goda pjedestāla Pasaules kausa sacensībās un pašlaik to kopā paveicis jau septiņas reizes. Pērn Ķibermanis guva trešo vietu Eiropas čempionāta divnieku sacensībās, bet šosezon viņam līdz panākuma atkārtošanai pietrūka pavisam maz.

Šosezon Pasaules kausa kopvērtējumā divniekiem Ķibermanis guva ceturto vietu, kamēr Melbārdis bija astotajā pozīcijā, bet Žaļims ierindojās 14.vietā, kamēr četriniekiem Melbārdis bija piektais, bet Ķibermanis palika septītais.

Pirms gada pirmajās sacensībās Phjončhanā Ķibermanis kāpa uz goda pjedestāla gan divniekos, gan četriniekos, kamēr Melbārdis bija ceturtais četriniekos, bet divniekos samierinājās ar 12.vietu.

Latvijas delegāciju šajā Olimpiādē pārstāvēs 34 sportisti. Latvija ir pārstāvēta deviņos sporta veidos, bet komandā iekļauti 14 olimpiskie debitanti.

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām pievienoties saldējuma ražošanas strādniekus “Rūjienas saldējums” komandai! Mēs Tev uzticēsim: Veikt darbu pie ražošanas līnijām saldējuma ražotnē; Veikt gatavās produkcijas, iepakojuma kvalitātes, marķējuma novērtēšanu; Darboties saldētavās – saldējuma krāmēšana un palešu formēšana; Veikt citus līdzīga rakstura uzdevumus pēc maiņas vadītāja norādēm. No Tevis sagaidām: Precizitāti, atbildības sajūtu, spēju produktīvi darboties intensīvos darba apstākļos, tai skaitā aukstumā; Spēju strādāt maiņu grafikā; Vēlmi mācīties un apgūt jaunas prasmes; Medicīnisko izziņu Nr. 027/u. Piedāvājam: Atalgojumu sākot no 1000 – 1300 EUR pirms nodokļu nomaksas; Sociālās garantijas; Veselības apdrošināšanu pēc 3 nostrādātajiem mēnešiem; Apmācības darbu uzsākot, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai; Darbu maiņu grafikā – dienas un nakts maiņas; Dinamisku darba vidi; Darba apģērbu; Bezmaksas kafiju un saldējumu; Iespēju iegādāties saldējumu par darbiniekiem draudzīgām cenām; Draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: Rūjienā, Upes ielā 5 Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV) līdz 30.aprīlim uz e-pastu: personals@rujienassaldejums.lv Tālrunis informācijai: 29468727 (personāla vadītāja). Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka SIA “Rūjienas saldējums” reģ. nr. 44103057131, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 5 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-04-30 Kontaktpersona: Nora Kārkliņa

SAS "Manpower Lit" filiāle "Manpower Lit", reģ. Nr. 40003865148  darbā iekārtošanās pakalpojumu sniedzējs IQOS aicina darbā REĢIONĀLO KONSULTANTU VALMIERĀ(uz noteiktu laiku līdz 2025. gada decembrim) VAI ESI GATAVS STRĀDĀT AR PASAULES VADOŠO ZĪMOLU UN ATTĪSTĪT SAVU KARJERU PĀRDOŠANAS JOMĀ? MEKLĒJAM MOTIVĒTUS, POZITĪVUS UN UZ KLIENTIEM ORIENTĒTUS KOLĒĢUS, LAI STRĀDĀTU KOMANDĀ UN SASNIEGTU VIENOTUS MĒRĶUS. NODROŠINĀSIM PROFESIONĀLU APMĀCĪBU, KAS PALĪDZĒS KĻŪT PAR PĀRDOŠANAS EKSPERTU. Atbildības: Prezentēt un pārdot IQOS produktus Konsultēt klientus un piemeklēt labāko risinājumu Sasniegt noteiktos pārdošanas mērķus Augt kopā ar profesionālu komandu Padziļināt pārdošanas zināšanas Elastīgi plānot darba laiku Strādāt dinamiskā vidē, dažādās darba vietās Sagaidām: Lieliskas komunikācijas prasmes Pašpietiekamību un atbildību Pozitīvu attieksmi un drosmi Apņēmību un motivāciju sasniegt labākos rezultātus Vēlmi mācīties un attīstīties Zināšanas par pārdošanu Spēju ieklausīties klienta vajadzībās Labas datorprasmes Autovadītāja apliecību (vēlama) Piedāvājam: Atalgojumu 9.50 EUR / (bruto) Motivējošu piemaksu sistēma Mācības par produktu, komunikācijas un pārdošanas prasmēm Elastīgu darba laiku, kas ļauj apvienot darbu ar citām aktivitātēm Iespēju strādāt dažādās darba izpildes vietās Saprotošus, atbalstošus vadītājus Tiešu komunikāciju ar klientiem darba vietā klātien Piesakies šeit: https://directch.com/RomaFrontEnd?id=63423815-f4a0-4a93-83c7-b1ef2b6f2807&source=Cits Tālrunis uzziņām: 67852920 E-pasts: riga@manpower.lv Profesija: KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-05-12 Kontaktpersona: riga@manpower.lv, 67852920 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA “Padtex Insulation” aicina savā komandā GRĀMATVEDI! Tavi galvenie pienākumi: palīdzēt galvenajam grāmatvedim ikdienas grāmatvedības darbos (rēķinu apstrāde, atskaišu sagatavošana u.c.); sagatavot un pārbaudīt dokumentus, kā arī ievadīt datus atbilstoši prasībām; pārvaldīt un sagatavot darbinieku algu aprēķinus; nodrošināt dokumentu arhivēšanu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; organizēt un papildināt kancelejas un saimniecības preču krājumus; sadarboties ar kolēģiem un sniegt atbalstu citām struktūrvienībām. Ko mēs sagaidām no Tevis: atbilstoša izglītība finansēs vai tiesību zinātnē, kā arī pieredze grāmatvedībā tiks uzskatīta par priekšrocību; zināšanas un orientēšanās LR likumdošanā, īpaši, grāmatvedības, darba tiesību un dokumentu pārvaldības jomā; labas iemaņas darbā ar MS Office (īpaši Excel) un biroja tehniku; spēja vienlaicīgi un ievērojot termiņus pārvaldīt vairākus darbus savu pienākumu ietvaros; augsta atbildības sajūta, precizitāte un analītiskā domāšana; labas komunikācijas prasmes; spēja strādāt kā individuāli, tā arī komandā. Ko mēs piedāvājam: konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 1400 EUR bruto (atkarībā no profesionālās pieredzes un prasmēm); stabilu, bet dinamisku klātienes darbu profesionālā kolektīvā; sākotnējo apmācību un ievadīšanu darbā; veselības apdrošināšanu (pēc nostrādāta laika) un sociālās garantijas.  Ja esi gatavs būt daļa no SIA “Padtex Insulation” komandas, PIESAKIES! Tavu pieteikumu - CV un motivācijas vēstuli - ar norādi “Grāmatvedis” gaidīsim līdz 22. aprīlim uz e-pastu alise@padtex.lv. Ja Tev ir jautājumi – zvani 22418808! Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā. Pārzinis: SIA “Padtex Insulation”, reģ. nr. LV44103028772 Profesija: GRĀMATVEDIS (TREŠĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 27, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-04-22 Darba sākšanas datums: 2025-05-01 Kontaktpersona: Alise Zvirbule

Mūsu partneri