Valmieras Ziņas

Jānis Rozītis dosies 6000 kilometru ceļojumā ar motorolleri pa Eiropu

Lasīšanas laiks: < 1 min

Pasākumu rīkotājs un vadītājs Jānis Rozītis jūnijā plāno doties 6000 kilometru ceļojumā pa Eiropu ar motorolleri. Par to viņš pavēstījis portālā youtube.com ievietotajā video.

Plānotais maršruts iekļaus tādas pilsētas un valstis kā Kauņa Lietuvā, Varšava Polijā, Ružomberoka Slovākijā, Budapešta Ungārijā, Serbija, Albānija, Melnkalne, Slovēnija un Austrija. Atpakaļ ceļu plānots veikt caur Poliju un Lietuvu. Pats idejas autors gan norāda, ka ceļos pēc sakritībām un ir atvērts ierosinājumiem par maršruta pieturas punktiem.

Šis atraktīvais jaunietis ne pirmo reizi nonāk mediju uzmanības centrā, rīkojot dažādus pasākumus un akcijas. J.Rozītis ir pazīstams arī kā viens no “Vidzeme Fashion show” idejas virzītājiem un organizatoriem. Šķiet, ka šis ceļojums ir kārtējā avantūriskā un spontānā ideja, kurai, cerams, būs iespēja sekot līdzi. Par ideju, mērķiem un pašu ceļojumu sīkāk intervijā ar Jāni Rozīti jau drīzumā portālā “Valmieras Ziņas”.

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu Auto Valmiera oficiālais Volkswagen un Škoda dīleris Vidzemē aicina komandai pievienoties Mazlietotu automašīnu pārdevējs/-a Darba apraksts: Lietoto automašīnu aktīva pārdošana; Realizēt uz klientu apmierinātību orientētu darbu; Pildīt noteiktos automobiļu pārdošanas plānus; Veikt nepieciešamo pārdošanas dokumentu savlaicīgu noformēšanu; Pārzināt lietoto automobiļu tirgus norises un tirdzniecības specifiku, ieskaitot cenu veidošanos, aprīkojumu, modeļus un konkurentu darba metodes; Atbildēt uz klientu pieprasījumiem, kas saņemti gan elektroniski, gan telefoniski. Prasības: Izglītība: vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja tiesības un labas auto vadīšanas iemaņas; Ļoti labas latviešu, vēlamas angļu valodas zināšanas; Pārdevēja talants, zināšanas par automašīnu uzbūvi un to ekspluatāciju; Darba pieredze pārdošanas jomā un aktīvā klientu piesaistīšanā. Iepriekšēja darba pieredze līdzīgā jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; Azartisku un mērķtiecīgu pieeju pārdošanas procesam; Prasmes labi lietot MS Office datorprogrammas; Spēju patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu. Mēs piedāvājam: Nepieciešamo apmācību darba pienākumu veikšanai; Darbu stabilā un augošā uzņēmumā; Labu tehnisko nodrošinājumu un darba apstākļus; Draudzīgu kolektīvu un drošu darba vidi; Piemaksas atbilstoši sasniegtajiem pārdošanas mērķiem; Atalgojumu atbilstoši sasniegtajiem pārdošanas rezultātiem sākot no 1000 eiro; Visas sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu. Tiks izskatīti kandidāti arī bez iepriekšējas pieredzes. Pieteikuma vēstuli un CV, lūdzu, sūtīt uz e-pastu: uldis.ozolins@mmg.lv vairāk informācijas par tel. 29448806 Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs izturējuši 1.atlases kārtu. Profesija: PĀRDEVĒJS KONSULTANTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 86A, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-05-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz uldis.ozolins@mmg.lv vai nogādāt personīgi Rīgas ielā 86A, Valmierā. Tālr.29448806. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri