Valmieras Ziņas

Arokadare ar “hat-trick” izrauj “Valmierai” uzvaru Tukumā

Lasīšanas laiks: 3 min

Ar Toluvalases Arokodares trim gūtajiem vārtiem “Valmierai” “Optibet” 13.spēļu kārtas ievadā izdevās viesos pārspēt “Tukums 2000″/TSS komandu.

“Tukums 2000″/TSS mājās bija tuvu vismaz neizšķirtam, taču piekāpās “Valmierai” ar 2:3 (1:1).

Jau piektajā minūtē krita pirmie vārti, Ērikam Punculam apsteidzot aizsargu un piespēlējot paralēli vārtiem, kur acīgākais bija Toluvalase Arokodare, kurš ar desmit vārtiem ir rezultatīvākais virslīgas futbolists.

Iniciatīva piederēja mājiniekiem, un 22.minūtē viņi pēc stūra sitiena izlīdzināja rezultātu. Bumba atleca pie Emekas Basila, kurš to raidīja vārtu labajā apakšējā stūrī, – 1:1.

55.minūtē mājinieki jau izvirzījās vadībā, bumbai cīņā tuvojoties viesu vārtiem un cīņā pāri vārtsargam to savos vārtos raidot Krišam Kārkliņam.

63.minūtē pēc ideāla Daniila Skopenko centrējuma no labās puses uz vārtsarga laukuma robežas manīgākais atkal izrādījās Arokodare, vārtu skaitu virslīgā palielinot līdz 11.

90.minūtē Arokodare guva arī trešos vārtus spēlē un 12. – sezonā, pēc tālas piespēles apskrienot Dāvi Srodu un apspēlējot arī vārtsargu Ivanu Baturinu, – 3:2.

Pirmajā abu komandu tikšanās reizē “Valmiera” savā laukumā bija pārāka ar 2:0.

Citā mačā “Metta” savā laukumā atzina “Daugavpils” pārākumu ar 1:4 (0:1).

35.minūtē viesus vadībā izvirzīja Idovu Akintola.

Otrā puslaika 59.minūtē pārsvaru dubultoja Andrejs Kovaļovs.

75.minūtē Rendijs Šibass samazināja vārtu starpību līdz vieniem – 1:2, precīzs raidījums spēles 85.minūtē padevās Marko Regžam, kuram tie bija jau trešie vārti čempionātā, bet kompensācijas laika otrajā minūtē rezultātu graujošu daugavpiliešu labā padarīja Kirils Makejevs – 4:1.

Abu komandu pirmajā tikšanās reizē Daugavpilī mājinieki bija pārāki ar 4:2.

“Riga” savā laukumā ar 3:0 (2:0) apspēlēja “Jelgavu”.

Jau piektajā minūtē viens pret jelgavnieku vārtsargu Dmitriju Grigorjevu tika izvirzīts Steniu Žuniors, kurš bija precīzs – 1:0.

21.minūtē vārti gandrīz krita vēlreiz, kad pēc Felipes Brizolas sitiena bumba skāra viesu aizsargu, atsitās pret vārtu stabu un aizlidoja uz otru vārtu stabu, kur jau bija aizlavījies Kuls Mbombo, taču viņam spēcīgi lidojušo bumbu neizdevās savaldīt.

Mbombo tomēr savu panāca, gūdams vārtus pretuzbrukumā 45.minūtē.

66.minūtē viens pret vienu ar vārtsargu nonāca viesu spēlētājs Jurijs Zaharkivs, bet pirmo sitienu ar kāju atvairīja vārtsargs Roberts ozols, otro ar galvu – vārtu stabs.

Tūlīt uzbrukumā pretējā virzienā 68.minūtē rezultāts kļuva 3:0 “Riga” labā. Ar teicamu Jakuba Horas centrējumu no labās puses vārtu priekšā tika atrasts komandas kapteinis Stefans Paničs, kurš ar galvu raidīja bumbu vārtu tālajā stūrī, noķerot viesu vārtsargu Grigorjevu uz pretkustību.

Abu komandu šīs sezonas pirmajā tikšanās reizē arī uzvaru ar 3:0 viesos izcīnīja “Riga”.

Sestdien 13.kārtā savstarpēju spēli aizvadīs “Spartaks” – “Ventspils” un RFS – “Liepāja”.

Virslīgas līderpozīcijās ir “Riga”, kas pēc 12 mačiem iekrājusi 33 punktus. Par pieciem punktiem mazāk 12 spēlēs ir RFS, trešo vietu ar 21 punktu 13 dueļos ieņem “Valmiera”. 18 punkti 11 cīņās ir Jūrmalas “Spartakam”, 15 punkti 13 spēlēs ir “Daugavpilij”, bet 12 mačos – “Ventspilij”. “Jelgavai” ir 14 punkti 12 spēlēs. Tālāk ar 12 punktiem 13 mačos ir “Metta”, 11 punkti tikpat spēlēs ir “Liepājai”, bet “Tukums 2000″/TSS ticis pie četriem punktiem 13 dueļos.

Šajā sezonā virslīgā startē desmit komandas, kas ir par vienu vairāk nekā pērn un par divām vairāk nekā aizpērn. Tāpat šosezon virslīgā leģionāru limits paaugstināts līdz astoņiem spēlētājiem. Tas nozīmē, ka laukumā vienlaicīgi jābūt vismaz trim asociācijā sagatavotiem spēlētājiem. Pērn limits bija pieci ārvalstu spēlētāji.

Tāpat kā daudzās citās valstīs pēc koronavīrusa pauzes virslīgas čempionāta reglamentā 2020.gada sezonā ir palielināts atļauto spēlētāju maiņu skaits no trim līdz piecām.

Trīs mēnešu piespiedu pauzes dēļ šosezon četru plānoto apļu vietā tiks aizvadīti trīs.

Pērn par Latvijas čempioni tika kronēta “Riga”, bet savu pirmo trofeju kluba vēsturē ieguva RFS, kas uzvarēja valsts kausa izcīņā.

“Rūjienas saldējums” komanda aicina pievienoties ražošanas iekārtu operatoru! Darba pienākumi: Pamatdarbs pie ražošanas iekārtām, līnijām - produkta palaišana, uzraudzība, līniju regulācija un citi pienākumi; Uzraudzīt ražošanas iekārtu darbību; Veikt ražošanas iekārtu un līniju plānveida un neplānotos remontdarbus un citus darba pienākumus. No Tevis sagaidām: Pieredze, iemaņas un zināšanas darbā ar tehniskām iekārtām; Precizitāti, spēju pieņemt lēmumus, uzņemties atbildību; Iniciatīvu un labas komunikācijas prasmes; Spēju organizēt un plānot savu darbu; Spēju strādāt fizisku darbu, intensīvos darba apstākļos; Vēlmi mācīties, apgūt jaunas prasmes; Medicīnisko izziņu Nr. 027/u. Piedāvājam: Atalgojumu sākot no 1500 EUR pirms nodokļu nomaksas; Maiņu darbu – dienas un nakts maiņas; Sociālās garantijas; Veselības apdrošināšanu pēc 3 nostrādātajiem mēnešiem; Apmācības darbu uzsākot, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai; Dinamisku darba vidi; Darba apģērbu; Bezmaksas kafiju un saldējumu; Draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: Rūjienā, Upes ielā 5 Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV) uz e-pastu: personals@rujienassaldejums.lv  Tālrunis informācijai: 29468727 (personāla vadītāja). Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka SIA “Rūjienas saldējums” reģ. nr. 44103057131, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: PIENA PRODUKTU RAŽOŠANAS IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-05-05 Kontaktpersona: Nora Kārkliņa

Mūsu partneri