Valmieras Ziņas

Ar Luka Banki dalību noslēgusies ”Brāļu Bertānu Meistarklases 2023” otrā diena

Lasīšanas laiks: 2 min

Sekmīgi aizvadīta otrā basketbola nometnes ”Brāļu Bertānu Meistarklase 2023” diena, portālu “Valmieras Ziņas” informēja nometnes organizatori.

Sporta notikums Valmieras Olimpiskajā centrā pulcē vairāk kā 110 jaunos basketbolistus no visas Latvijas, kas liecina par to, ka šī ir viena no grandiozākajām sporta nometnēm visā valstī. Tā norisinās no 3. līdz 7. jūlijam.

Otrā treniņu diena sākās jau plkst. 9:30, kad daļa no jaunajiem censoņiem devās uz basketbola laukumu trenēt savas individuālās prasmes, bet otra daļa steidza veicināt savu fizisko izturību. Par to rūpējās ”Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbola komandas trenerītes Inga Dzene un Ilze Ādamsone.

Ap plkst. 11:00 Valmieras Olimpiskajā centrā ieradās arī Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenais treneris Luka Banki, kurš īsi pirms plkst. 12:00 uzsāka savu lekciju. Tajā viņš padalījās ar svarīgu pieredzi un ieteikumiem, lai palīdzētu veicināt jauno basketbolistu attīstību. Brīvprātīgajiem bija iespēja arī iesaistīties īpašos vingrinājumos. Vakarpusē sportistus sagaidīja 2:1 un 1:1 tipa treniņi, kas arī pielika punktu meistarklases otrajai dienai.

”Es ticu, ka šī meistarklase palīdz jauniešiem uzlabot darba ētiku, kā arī vēl vairāk iemīlēt šo sporta veidu kā tādu. Kad runa ir par tādu mazu valsti kā Latvija, ir svarīgi, lai cilvēki ir saliedēti un lepni par savu vēsturi un izveidoto ceļu,” pēc lekcijas atklāja Banki.

Dienas gaitā jauniešus ar savu klātbūtni priecēja arī īpašais viesis – Latvijas augstākās basketbola divīzijas kluba ”Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” kapteinis Valters Vēveris.

Rīt jeb 5. jūlijā tiks uzsākta jau trešā no piecām meistarklases dienām. Kā vieslektors Valmierā viesosies Mārtiņš Martinsons un arī šī diena jaunajiem sportistiem solās būt aizraujoša un ar pieredzi bagāta.

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” Viesnīca „Sports Hotel” aicina pievienoties savai komandai  BROKASTU VIESMĪLI uz noteiktu laiku līdz 31.08.2025. Galvenās prasības klandidātiem: augsta atbildības izjūta un precizitāte darbā; uzturēt tīru un kārtīgu darba vidi un aprīkojumu; higiēnas un paškontroles normu ievērošana un to kontrolēšana; spēja patstāvīgi plānot savu darba laiku; labas latviešu valodas zināšanas; pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Amata apraksts: plānot un organizēt viesu apkalpošanu brokastīs; organizēt pasūtījumu izpildi; pagatavot un sagatavot brokastu produkciju; nodarboties ar viesu uzņemšanu; pasūtīt produktus un citus materiālus, kontrolēt to izlietošanu un uzgalbāšanu; piedalīties saimniecības struktūrvienības darba organizēšanā; brokastu zāles un virtuves sagatavošana brokastīm. Piedāvājam: pilnas slodzes darbu; draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; atalgojums: stundas tarifa likme pārbaudes laikā 4,65 EUR/h, pēc pābaudes laika 5.00 EUR/h (pirms nodokļu nomaksas); summēto darba laiku, darbu maiņās (06.00-14.30); dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; darba vieta: viesnīca "Sports Hotel", Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras novads. Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu – egita.kise@sportshotel.lv līdz 30.04.2025. Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstule. Informācija par piedāvāto amatu pa tālruni +371 25464433 Kontaktpersona Egita Ķīse, Informācija par viesnīcu www.sportshotel.lv Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, reģistrācijas Nr. 54103025871, adrese: Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-04-30 Kontaktpersona: Egita Ķīse

Mūsu partneri