Lasīšanas laiks: 2 min
Šogad Valmieras novada pašvaldība ieplānojusi finansējumu, lai septiņu ielu posmos pilsētas robežās veiktu grantēto ielu brauktuvju virsmu divkāršo apstrādi ar šķembām un bitumena emulsiju, kā arī asfaltēšanu. Saskaņā ar “Valmieras ūdens” datiem, ielās, kur plānoti minētie darbi, ir vairāki tādi nekustamie īpašumi, kuri pagaidām nav pievienoti centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “Valmieras ūdens” Sabiedrisko attiecību speciāliste Ingrīda Upīte.
Namīpašnieki aicināti operatīvi veikt pievadu izbūvi vai esošo sistēmu rekonstrukciju, ja tāda nepieciešama. Jāatzīmē, ka pēc ielu virsmu apstrādes būvniecības darbi netiks atļauti.
“Valmieras ūdens” Klientu apkalpošanas daļas vadītājs Dagnis Muižnieks:
“Saskaņā ar mums sniegto informāciju no Valmieras novada pašvaldības, ielu brauktuvju virsmu divkāršā apstrāde tiks veikta Straupes, Pārgaujas, Kāpu, Mērnieku, Ziedu, tāpat arī Ošu un Sedas ielu posmos. Tie ir privātmāju rajoni, kuros esam nodrošinājuši centrālās ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīklu pieejamību, tāpēc aicinām namīpašniekus izmantot šo iespēju un izbūvēt pievienojumu komunikācijām. Atgādinām, ka pēc ielas seguma atjaunošanas būvdarbi, kas saistīti ar rakšanas darbiem, kā tas ir ūdensvada vai kanalizācijas pievada gadījumā, netiks atļauti.”
Lai uzsāktu ūdensapgādes un/vai kanalizācijas pievienojuma izveidi, namīpašnieki aicināti sazināties ar SIA “Valmieras ūdens” Klientu apkalpošanas daļu (tālr. 642 26001, 28233110) vai elektroniski pa e-pastu vu.abonenti@valmierasudens.lv. Ekonomiski un tehniski efektīvāko risinājumu konkrētajam nekustamajam īpašumam iespējams izvērtēt individuālas sarunas veidā, kā arī viest skaidrību par nepieciešamās dokumentācijas sagatavošanu maģistrālo tīklu pievienojumu izbūvei mājsaimniecībai.
Jāatzīmē, ka, pateicoties apakšzemes komunikācijas tīklu paplašināšanai, Valmieras pilsētas teritorijā nodrošināta ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu pieejamība jau sasniegusi 99 procentus. Tas savukārt apliecina pilsētvides ilgtspēju un rūpes par iedzīvotāju dzīves kvalitāti un komfortu, jo namīpašuma pievienošana centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai ir ērtākais, videi drošākais un ekonomiski izdevīgākais risinājums ikdienā nepieciešamā dzeramā ūdens saņemšanai un notekūdeņu novadīšanai.