Valmieras Ziņas

Štrombergs: Riodežaneiro zelts ir mērķis, kas notur mani sportā

Lasīšanas laiks: 3 min

Vēlme iegūt 2016.gada Riodežaneiro olimpisko spēļu zelta medaļu divkārtējo olimpisko čempionu Māri Štrombergu motivē turpināt sacensties BMX riteņbraukšanas elitē, sarunā ar aģentūru BNS atzina sportists.

Štrombergs norādīja, ka viņš katru gadu sev izvirza savādākus mērķus.

“Es pats izvirzu sev jaunus mērķus, kas mani motivētu. Riodežaneiro zelts ir tālākais mērķis, kas vairāk vai mazāk notur mani šajā sportā,”

atzina sportists.

“Neesmu tas braucējs, kurš var uzvarēt ABA [Amerikas Riteņbraukšanas asociācija] un nākošgad darīt visu to pašu, lai cīnītos par to pašu vēlreiz. Man prasās kaut ko jaunu, vajadzīgs saglabāt interesi,” pastāstīja Štrombergs.

“Nav tā, ka man tas sports caur sakostiem zobiem jādara, joprojām to baudu.

Katru gadu varbūt tie tituli, uz ko tu liec uzsvaru, ir jāpamaina. ABA ir jābrauc, lai uzturētu to “frišumu” un maču garšu,” teica riteņbraucējs.

Riodežaneiro olimpisko spēļu BMX riteņbraukšanas trases reljefs jau ir apmēram zināms. “Nekas ekstraordinārs tur nebūs. ASV būvē trasi, kas būs līdzīga, taču vēl nav gatava. Tur nebūs “S” veida līkums kā Londonā. Reljefs būs līdzīgs kā Pekinā,” sacīja Štrombergs.

Divkārtējais olimpiskais čempions Latvijā bija ieradies pirmdien uz vienu dienu, lai tiktos ar sponsoriem. Sportistam nepietika laika, lai aizbrauktu uz Valmieru un satiktos ar ģimeni un draugiem.

“Mazliet jocīgs ceļojums, jo it kā esi Latvijā, bet nevienu nesatiec. Atbrauc, parunā ar medijiem un dodies atkal prom,”

atzina riteņbraucējs.

Štrombergam pēc vizītes Latvijā paredzēta treniņnometne Mančesterā, kur 18. un 19.aprīlī notiks Pasaules kausa (PK) sezonas pirmais posms. “Mančesterā nav viegla trase, tāpēc tur ir jāpatrenējas septiņas līdz 10 dienas. Trase ir “indorā” un ļoti ātra, nav liela un plaša. Treniņiem ideāla, bet ne visai mačiem. Britu braucējs Liams Filips divus gadus uzvarējis šajā trasē. Neesmu nevienu redzējis, kurš būtu tik spēcīgs un pārliecināts savā mājas trasē. Atstrādājis visu līdz pēdējam. Viņiem [mājiniekiem] nav iebildumu, un mēs trenējamies kopā. Jāmēģina atkost šo trasi, jo pērn netiku galā,” teica Štrombergs.

“Ātruma un spēka darbs ir ielikts. Pēc sezonas bija brīvs sešas nedēļas. Kādu laiku jau trenējos. Pirms sezonas jāizdara viss “netīrais” jeb garlaicīgais darbs – šoseja, peldēšana, fitness un tādas lietas. Tagad sācies vairāk BMX darbs,”

par gatavošanos sezonai pastāstīja sportists.

No 3. līdz 5.aprīlim Beļģijā sāksies Eiropas kausa (EK) izcīņas sezona. Latvijas BMX riteņbraukšanas izlase pēc šī EK posma turpat aizvadīs treniņnometni, jo no 21. līdz 25.jūlijam tajā pašā trasē notiks arī pasaules čempionāts.

Latvijā atkal iegriezties Štrombergs plāno vasarā pēc Eiropas čempionāta, kas no 10. līdz 12.jūlijam notiks Nīderlandē.

“Ir plāns atbraukt uz Latviju, lai gatavotos pasaules čempionātam, kas būs divas nedēļas vēlāk. Pēc trim nedēļām būs PK posms Zviedrijā, līdz tam droši vien arī palikšu Latvijā,”

plānus izklāstīja sportists.

Štrombergs ir divkārtējais un pagaidām vienīgais olimpiskais čempions BMX riteņbraukšanā vīriešu konkurencē, izcīnot zelta medaļu 2008.gadā Pekinā un 2012.gadā Londonā.

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „FIRMA MADARA 89”, Reģ.Nr.40003115846 - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu Remontstrādniekam – Tehniķim ar atrašanās vietu Valmierā. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: inženierkomunikāciju apsaimniekošana; ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta; Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga 8.50 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-05-05 Kontaktpersona: CV uz e-pastu: cv@madara89.lv; WhatsApp: +371 26 659 016

Uzņēmums “Rūjienas saldējums” aicina pievienotiessaldējuma fasēšanas darbiniekus maiņās no plkst. 16:00 līdz 24:00 darba dienās Mēs Tev uzticēsim: Veikt darbu pie jaunās fasēšanas iekārtas; Veikt gatavās produkcijas, iepakojuma kvalitātes, marķējuma novērtēšanu; Veikt citus līdzīga rakstura uzdevumus pēc maiņas vadītāja norādēm. No Tevis sagaidām: Precizitāti, atbildības sajūtu, spēju produktīvi darboties intensīvos darba apstākļos; Vēlmi mācīties un apgūt jaunas prasmes; Medicīnisko izziņu Nr. 027/u. Piedāvājam: Atalgojumu no 800 līdz 880 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; Sociālās garantijas; Apmācības darbu uzsākot, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai; Darba apģērbu; Bezmaksas kafiju un saldējumu; Iespēju iegādāties saldējumu par darbiniekiem draudzīgām cenām; Draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: Rūjienā, Upes ielā 5 Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV) līdz 6.maijam uz e-pastu: personals@rujienassaldejums.lv Tālrunis informācijai: 29468727 (personāla vadītāja). Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka SIA “Rūjienas saldējums” reģ. nr. 44103057131,  kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: IESAIŅOTĀJS (ROKU DARBS) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 5 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-05-06 Kontaktpersona: Nora Kārkliņa

Uzņēmums “Rūjienas saldējums” aicina pievienoties saldējuma krāvējus pie jaunās saiņošanas iekārtas maiņās no plkst. 16:00 līdz 24:00 darba dienās! Mēs Tev uzticēsim:• Strādāt pie jaunās saiņošanas iekārtas;• Gatavās un sasaiņotās produkcijas nogādāšanu no noliktavas un uz noliktavu;• Citus darbus pēc maiņu vadītāja uzdevuma. No Tevis sagaidām:• Fizisko sagatavotību, precizitāti, atbildības sajūtu;• Spēju lasīt marķējumus;• Vēlmi mācīties un apgūt jaunas prasmes. Piedāvājam:• Atalgojumu sākot no 800 - 880 EUR pirms nodokļu nomaksas;• Sociālās garantijas;• Apmācības darbu uzsākot, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai;• Darba apģērbu;• Bezmaksas kafiju un saldējumu;• Iespēju iegādāties saldējumu par darbiniekiem draudzīgām cenām;• Draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: Rūjienā, Upes ielā 5 Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV) līdz 6.maijam uz e-pastu: personals@rujienassaldejums.lv Tālrunis informācijai: 29468727 (personāla vadītāja).Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka SIA “Rūjienas saldējums” reģ. nr. 44103057131, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: KRĀVĒJS (ROKU DARBS) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-05-06 Kontaktpersona: Nora Kārkliņa

Mūsu partneri