Valmieras Ziņas

Valmieras peldbaseins gada jubileju svinēs ar “Nakts peldējumu”

Lasīšanas laiks: 3 min

Tuvojas noslēgumam pirmā darbības sezona jaunajam Valmieras peldbaseinam. Līdz šim bija ierasts, ka peldbaseins pilsētā vasaras sezonā tiek slēgts un atsāk darbību tikai septembrī līdz ar jauno mācību gadu. Taču jaunais baseins darbību turpinās arī vasarā, portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja peldbaseina vadītāja Inga Uzāriņa.

Baseins vasarā būs slēgts tikai divas nedēļas, kad tiks veikti uzturēšanas darbi, bet pārējo laiks tas būs pieejams apmeklētājiem. Ar 1.jūniju Valmieras peldbaseinā stājas spēkā vasaras darba laiks un cenrādis, kurā noteikta viena cena gan darba dienās, gan brīvdienās.

Inga Uzāriņa baseina pirmo darbības sezonu vērtē kā veiksmīgu, taču atzīst, ka darāmā vēl daudz, lai vairotu iedzīvotāju vēlmi regulāri nodarboties ar peldēšanu. “Mums ir prieks uzņemt baseinā daudzus aktīvus cilvēkus. Daudzi ierodas kopā ar ģimeni un atgriežas no jauna. Lielākoties dzirdam pozitīvas atsauksmes, taču novērtējam arī kritiku un cenšamies pēc iespējas ātrāk novērst nepilnības. Esam secinājuši, ka apmeklētājiem ļoti patīk pavadīt laiku atpūtas zonā, taču nākamās sezonas uzdevums ir vēl vairāk sabiedrību iepazīstināt ar peldēšanu kā fitnesu un sniegt informāciju, kādus ieguvumus tas sniedz veselībai. Gribam mudināt cilvēkus izmantot plašās iespējas, ko piedāvājam ne tikai atpūtas, bet arī sporta un veselības uzturēšanas jomā. Aicinu nebaidīties un nekautrēties no tā, ja neesam pārliecināti par savu peldētprasmi. Iesācējiem baseinā ir pieejami gan privāti treniņi, gan grupu nodarbības, lai varētu apgūt pareizu peldēšanas tehniku un justos droši ūdenī. Man ir prieks, ka bērnu peldētapmācības ir ļoti pieprasītas. Līdz ar to jaunā paaudze šajā ziņā būs daudz kompetentāka.”

Kā liecina statistika, Valmieras peldbaseinu iecienījuši ne tikai valmierieši, bet arī apkārtējo pilsētu un novadu iedzīvotāji, kā arī tālāki viesi – gan no citiem Latvijas reģioniem un Rīgas, gan no Krievijas, Lietuvas, Lielbritānijas un citām valstīm. Taču vislielākais ārzemju viesu skaits ir no Igaunijas. Igauņi novērtē to, ka var saņemt pensionāru, skolēnu un studentu atlaides gluži, kā Latvijas iedzīvotāji. Taču valmieriešiem baseina apmeklējums ir vēl izdevīgāks, izmantojot viedtālruņu aplikāciju “Mana Valmiera”.

Inga Uzāriņa pastāstīja, ka Valmieras peldbaseins plāno iesaistīties kopīgos tūrisma piedāvājumos, lai veicinātu apmeklētāju skaita pieaugumu. Pašlaik tiek piedāvāts kopīgs produkts ar viesnīcu “Naktsmājas”, kurā ietilpst baseina apmeklējums, nakšņošana viesnīcā, gardas brokastis. Drīzumā būs pieejams kopīgs peldbaseina un Sajūta parka piedāvājums, ko varēs izmantot visas vasaras garumā.

Nākamā sezonā vēl aktīvāk plānots izmantot arī baseinu kompleksā esošo zāli, organizējot dažādas sporta un veselību veicinošas nodarbības. Telpu iecienījuši arī semināru un korporatīvo pasākumu rīkotāji.

Inga Uzāriņa atklāja, ka baseina viena gadu jubileju septembrī plānots atzīmēt ar pasākumu “Nakts peldējums”, kas tiks rīkots sadarbībā ar Latvijas Peldēšanas federāciju. Pasākumā varēs piedalīties jebkurš interesents, iesaistoties stafetes peldējumā. Plašāka informācija būs pieejama, tuvojoties pasākuma norisei.

SIA “L.P.JANA” ir ģimenes uzņēmums, kas darbojas mežizstrādes jomā. Kā pievienoto vērtību, uzņēmums ražo un pārdod koksnes kurināmo produkciju vietējā un starptautiskā tirgū.  PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Pienākumi:  Veidot un attīstīt ilgtermiņa sadarbību ar uzņēmuma potenciālajiem klientiem (e-pasti, zvani, tikšanās); Palīdzēt uzņēmumam attīstīt jaunus tirgus virzienus; Klientu datu bāzes uzturēšana un pilnveidošana; Esošā un potenciālā tirgus izpēte un analīze; Prasības: Veiksmīga iepriekšējā pieredze starptautisku klientu piesaistē; Pieredze eksporta darījumu vadībā; Augsta atbildības sajūta, precizitāte darbu izpildē; Analītisku domāšanu un vēlmi sasniegt izcilību; Lieliskas komunikācijas un argumentācijas prasmes; Teicamas latviešu un angļu valodas prasmes; Piedāvājam:  Interesantu un dinamisku darbu augošā uzņēmumā; Iespējas profesionālai un karjeras izaugsmei; Caurspīdīgu pārdošanas motivācijas sistēmu; Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; Draudzīgu, profesionālu un izpalīdzīgu kolektīvu; Lūdzu, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: info@lpjana.eu Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 21, Valmiera, Valmieras nov. Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-05-15 Darba sākšanas datums: 2025-05-12 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz info@lpjana.eu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Alejas ielā 7A,Kocēnos. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta. Piedāvājam: Veselības apdrošināšana; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas, mūsdienīgu darba vidi; Darba alga no EUR 950-1000 (bruto); Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Kocēnos vai pieteikties personīgi WhatsApp tel.nr. +371 26628461. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 7A, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-05-05 Kontaktpersona: mini top! KOCĒNI CV lūdzam sūtīt uz e-pastu Vai pieteikties sūtot ziņu WhatsApp Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri