Lasīšanas laiks: < 1 min
No 23. līdz 27. oktobrim Mazsalacas vidusskolu Erasmus + projekta “Jaunie uzņēmēji – mācīšanās no pieredzes” 1.aktivitātē – transnacionālajā plānošanas vizītē, kas norisinājās Moimenta da Beira, Portugālē, pārstāvēja direktores vietniece Zane Luste un angļu valodas skolotāja Vineta Tiltiņa.
Tika plānotas nākamā semestra skolēnu mācību vizītes. Pirmā būs februārī, kad skolēni ar pavadošajiem skolotājiem dosies uz Volosu Grieķijā, savukārt otrā vizīte maijā norisināsies Mazsalacas vidusskolā, kad atbrauks viesi no partnerskolām Portugālē, Grieķijā, Beļģijā un Igaunijā.
Tāpat tika plānota arī nākamā transnacionālā skolotāju tikšanās Igaunijā, kad tiks izvērtēta projekta norise pirmajā mācību gadā. Sanāksmēs tika nolemts arī par vienotiem projekta kvalitātes mērinstrumentiem un atgriezeniskās saites nodrošināšanas paņēmieniem.
Pēc oficiālajām sanāksmēm skolotāji tika iepazīstināti ar iespējamo programmu skolēniem; varēja apskatīt ievērojamākās vietas apkārtnē. Šo tikšanos laikā tika pārrunāts līdzīgais un atšķirīgais gan izglītības sistēmā, gan mācību procesā skolās.
Erasmus+ projekts vērsts uz skolēnu sadarbību, daloties savā pieredzē un mācoties no citiem. Tā ietvaros divu gadu garumā skolēni iepazīs ne tikai citu ES valstu valodas un kultūru, bet arī uzņēmējdarbību un veidus. Projektu koordinē Mazsalacas vidusskola.