Valmieras Ziņas

Ielūgums uz Valmieras 739. dzimšanas dienu

Lasīšanas laiks: 10 min

Parunāsimies, pasmiesimies, paklausīsimies, paskatīsimies, padejosim, padomāsim, pastaigāsimies, pabraukāsimies, paskriesim, pavizināsimies, paleposimies, padarīsim, paēdīsim, papriecāsimies! Patiksimies!

Satiksimies manā 739. dzimšanas dienā! Dosimies 22.–24. jūlijā svētku randiņā!

Tava Valmiera

Paklausīsimies!

18. jūlijā mājaslapā valmierasvin.lv ieslēdz dzimšanas dienas radio! Tas skanēs visu svētku nedēļu, no 18. līdz 24. jūlijam, atskaņojot gan dzimšanas dienai īpaši piemērotus skaņdarbus, gan stāstot, kas gaidāms svētkos. 22. un 23. jūlijā svētku studija būs ne tikai radioviļņos, bet arī klātienē Valmieras centrā, kur radio tiešraidēs rosīsies Uģis Melders un Sanda Dejus.

22. jūlijā plkst.20.00 aicinām uz harmonisku randiņu! Dīvaliņa pļavās uz “Harmonija brīvdabā” skatuves kāps vairākas Latvijā pazīstamas apvienības un mūziķi: “Kaut Kaili”, “Franco Franco”, Chris Noah, “Rīgas modes” un Rolands Če. Vakars turpināsies ar muzikālu baudījumu līdz pat plkst. 1.45, un Vinda Street food gardus ēdienus piedāvās līdz plkst. 02.00.

22. jūlija plkst.20.00 satiekamies pie centrālās skatuves skvērā pie Valmieras Kultūras centra. Ieskandināsim svētkus, sadziedoties ar kamerkori “Kaķi”. Un tad jau plkst.21.00 satiksimies ar lietuviešu dziedātāju un dziesmu autoru Ignu Pocūnu (Ignas Pociūnas), labāk pazīstams kā “Daddy Was A Milkman”! Viņš ir viens no nedaudziem Lietuvas debitantiem, kurš guvis atzinību ne tikai savā valstī. Mūziķim ir arī kopīgs skaņdarbs “This Is How I Feel” ar grupu “Prāta Vētra”. Radiostacijās bieži dzirdama “Daddy Was A Milkman” populārākā dziesma “Breathe In”.

Savukārt piektdienas vakarā plkst.22.30 tikšanās vieta – koncertballīte kopā ar “Bermudu divstūri” un pēc tam – DJ ALEXX REA.

Vai kādreiz esi piedzīvojis modināšanu dzīvās mūzikas pavadībā? Valmieras dzimšanas dienas sestdienas rītā Tev pamosties palīdzēs Yamaha skola kopā ar Sandu Dejus un Uģi Melderu. Īpašā modinātāja skaņas pārvietosies pa Valmieras ielām un piestās dažādos pagalmos. Būs skaļi!

Satiekamies pie centrālās skatuves arī 23. jūlijā plkst. 20.00, lai šūpotos dažādos mūzikas ritmos un iepazītu jauno pašmāju mūziķi BŪŪ! Viņa mūzikā runā par vienlīdzību, rūpēm par sevi, empātiju un citiem sociāli nozīmīgiem tematiem. Darot to ar vieglumu un gaišu trakumu, viņa spēj piecelt publiku kājās un labi iekustināt.

Savukārt no plkst. 21.20 tiekamies ar Ģirtu Rozentālu jeb Ozolu – vienu no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Vai dzirdēsim kaut ko no Zelta diska statusu saņēmušajiem albumiem “Cieņa un mīlestība” un “Augstāk, tālāk, stiprāk” – to uzzināsim klātienē.

Bet ap plkst.22.45 tiksimies ar leģendāro Latvijas elektroniskā roka grupu “Jumprava”. Katra uzstāšanās ir baudījums dvēselei “Jumpravas” mūzikas cienītājiem. Atzīmējot grupas 35. gadadienu, šobrīd top režisora un grupas dalībnieka Aigara Graubas filma “Jumprava. Lielais notikums”, filmēšanai norisinoties arī Valmierā, kur meklējami grupas pirmsākumi. Rīta gaismu sagaidīsim ballītē kopā ar grupu “Ballīšu Orķestris”.

23. jūlijā plkst.12.00–13.00 aicinām Vecpuišu parkā uz satikšanos ar Valmieras Mūzikas skolas pedagogiem, kuri sagatavojuši īpašu programmu svētku randiņa tematikā. Koncertā skanēs gan instrumentālā mūzika, gan dziedājumi. Skolotāji ir izveidojuši ansambļus un apvienības. Pārsteigumi būs!

Valmieras dzimšanas dienas izskaņā, 24. jūlijā plkst.13.00, skaists ērģeļmūzikas koncerts skanēs Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā. Uzstāsies Ilona Birģele, ērģeles, un  Armands Alksnis, elektriskā ģitāra.

Savukārt plkst. 14.00 Valmieras Gaujas tramvaja ostā tiksimies ar mūziķiem Kārli Kazāku un Kasparu Tobi. Miera ostā dzirdēsim brīnišķīgo mūziķu sadarbību – skaņdarbus no albuma “Apspēlēts” un dziesmu “Pārziemošu”.

Paleposimies!

Jau tradicionāli Valmieras dzimšanas dienā norisinās svētku gājiens “Valmiera lepojas”. Tam šogad jauna satikšanās vieta – pulcēsimies Limbažu ielā 22. jūlijā no plkst.18.00 līdz 19.00. Gājiens svētku randiņa noskaņās vedīs līdz Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcai. Aicinām ikvienu, kurš Valmieru sauc par savu – uzņēmumus, iestādes, biedrības, domubiedru grupas, kā arī šogad un pagājušajā gadā dzimušo mazuļu vecākus ar savām atvasēm, – pieteikties dalībai svētku gājienā līdz 11. jūlijam, aizpildot elektronisku pieteikuma formu, kas pieejama Valmieras novada pašvaldības mājaslapā www.valmierasnovads.lv, Valmieras Kultūras centra mājaslapā www.vkc.lv un valmierasvin.lv.

Paskatīsimies!

21.–24. jūlijā aicinām uz kino randiņu Vecpuišu parkā un kinoteātrī “Gaisma”. Būs filmas, kas patiks vismazākajiem skatītājiem, būs romantiskas komēdijas, zinātniskā fantastika, drāma, komēdijas, mūzikls – ikviens atradīs savai gaumei atbilstošāko. Jāpiemin, ka būs iespēja baudīt ne tikai kino tik ļoti piestāvošo popkornu, bet ar savu piedāvājumu Valmierā viesosies arī Latvijas steiku klubs.

23. jūlijā plkst. 14.00 Vecpuišu parkā priekškaru vērs laikmetīgā teātra “Volatus” izrāde – mūzikls “Mīlestības pinekļos”. Tas ir stāsts par jauno pāri, kas nedaudz balstīts filmas “Mamma Mia” notikumos, atainojot tos latviskā stilā.

Aicinām doties pastaigā un apskatīt izstādi “Atklāj Valmieras senāko vēsturi!”. Tā aizvedīs pie nozīmīgiem Valmieras vēsturiskajiem objektiem: pils, baznīcas, senā tirgus laukuma, pilsētas mūra. Katrā vietā būs satikšanās ar kādu stāstu, kas Valmieras vēsturi ļaus ieraudzīt jaunā, neierastā gaismā.

Papētīsim!

22. jūlijā plkst.16.00 Valmieras muzeja garšaugu dārzā atklāsim vides un augu instalāciju izstādi “K.O.P.Ā”, kas ikvienam būs apskatāma jebkurā diennakts laikā. Bet plkst.17.00 aicinām uz tikšanos ar zāļzini Zeltīti Kavieri. Dabas klātesamība ir tikpat nepieciešama kā gaiss, iegrimstot milzu mežā, ziedu pļavā, rodot saskaņu ar dabu savā piemājas dārzā. Arvien biežāk tiek ierīkoti balkonu un terašu dārzi, dodot iespēju izbaudīt to, kas pilsētā nav rokas stiepiena attālumā. Otrā saruna ciklā “Viens malks veselības” ar zāļzini Zeltīti Kavieri Valmieras muzeja ārstniecisko augu un garšaugu dārzā turpināsim aizsāktos stāstus par augiem ap mums.

Kas būs amatnieku un mājražotāju piedāvājumā, uzzināsim Valmieras dzimšanas dienas tirdziņā 23. jūlijā no plkst. 9.00 līdz 16.00. Šogad tikšanās jaunā vietā –  tirgus kņada pārņems Valmieras centru – Rīgas ielu. Tirgotāji dalībai tirdziņā aicināti pieteikties līdz 4. jūlijam, aizpildot elektronisku pieteikuma anketu.

Dodoties uz turpat blakus esošo Vecpuišu parku, nonāksiet dizaina tirgū. 23. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 16.00 tur piedāvājumā būs oriģināli un kvalitatīvi apģērbi, somas, rotaslietas, juvelierizstrādājumi, preces interjeram. Ja esi radoša personība un vēlies ar saviem darinājumiem piedalīties dizaina tirgū, aizpildi pieteikuma anketu šeit!

Patiksimies!

22. un 23.jūlijā no plkst. 22.00 līdz 1.00 uz romantisku satikšanos valmieriešus un pilsētas viesus aicina Dzirnavu ezeriņš. Tas tumsā iemirdzēsies dinamiskā divu mīlētāju satikšanās stāstā – audiovizuālā instalācijā un lielizmēra projekcijā uz ūdens ekrāna. Projektu realizē radošā apvienība “Balts uz melna” un “Artistic”.

23.jūlijā no plkst. 12.00 līdz 20.00 pie Dzirnavu ezeriņa būs arī fotostūrītis, aicinot ikvienu iemūžināt savu svētku randiņu, uzņemot foto individuāli, kopā ar mīļajiem vai gluži pretēji – ar kādu tikko iepazītu garāmgājēju.

Īpašs notikums gaidāms 23. jūlijā Krāču kakta Šķūnī – no plkst.16.30 līdz 18.00 Uģa Meldera vadībā notiks iepazīšanās spēle.

Padejosim!

Ja sirds sitas šlāgermūzikas un balles ritmos, 23. jūlijā tiekamies Vecpuišu parkā! Jestri, no vasaras ziedoņa mazliet apdulluši, izdejosimies iemīļotas mūzikas pavadībā kopā ar grupām “Lustīgais blumīzers”, “Lauku Muzikanti” un “Rumbas kvartets”.

Padomāsim!

22. jūnijā plkst.16.00 Valmieras muzejā – izstādes “Sabotāža II” atklāšana. Klāvs Loris izstādē turpinās savu jau iesākto personisko refleksiju par lomu sabiedrībā un sabiedrību sev apkārt. Iekšējie stāvokļi gleznās risināti ar metaforu un filozofisku konceptu palīdzību. Gleznotājs nemitīgi eksperimentē ar tehnikām, apvienojot klasisko eļļas glezniecību ar modernākiem medijiem un materiāliem. Šo eksperimentu laikā viņš attīstījis savu autortehniku, kurā tiek apvienota fotogrāfija, digitālā druka un klasiskā glezniecība.

22.–24. jūlijā topošajā laikmetīgās mākslas telpā “Kurtuve” (bijusī katlumāja Rīgas ielā 25) būs skatāma Valtera Poļaka emocionāli gaišā un uz būtiskām pārdomām rosinošā izstāde “Piedzimis Piederīgs?”. Tie ir fotostāsti par cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem, ko papildina arī viņu atziņas par dzīvi un vērtībām, par labo un ļauno. Izstādes veidotāji – fotogrāfs Valters Poļakovs un idejas autors Pēteris Martukāns – aktualizē pārliecību, ka esam atšķirīgi un tomēr tik līdzīgi.

23. un 24. jūlija vakaros “Kurtuvē” būs skatāma latviešu dokumentālā filma par līdzjūtību un cilvēcību “Hekabes jautājums”. Režisori Pēteris Krilovs un Iveta Budreviča aicina uzzināt mūziķa Rolanda Ūdra un viņa sievas Ilonas Balodes stāstu par cerībām uz atveseļošanos. Ikviens aicināts iesaistīties ziedojumu kampaņā “Udrīša Zaļajai Oāzei” (fonds “Līdzskaņa”).

“Kurtuvē” arī Anjēzes Vardas dokumentālais cilvēku un vietu portrets “Visages Villages” (“Sejas, Ciemi”) – iespēja doties līdzi māksliniecei, režisorei Vardai un fotogrāfam ŽR jeb Žanam Renē uz Francijas laukiem, iemūžinot sastaptos cilvēkus un stāstus fotogrāfijās. Tā viņi aicina saskatīt neparasto ikdienišķajā, skaisto – pelēkajā, indivīdu – masā.

Kino “Kurtuvē” organizēts sadarbībā ar Valmiermuižas kultūras biedrību.

Padarīsim!

Valmieras dzimšanas dienas svētku nedēļā, no 18. līdz 21. jūlijam, koprades darbnīca DARE  (Purva iela 12) aicina ikvienu bez maksas uz līdzi paņemtā kokvilnas krekliņa vai maisiņa izveidot svētku apdruku ar dzimšanas dienas vadmotīvu “Svētku randiņš”. Darbnīcai ir obligāta pieteikšanās, elektroniski aizpildot anketu šeit. Savukārt svētku laikā, no 22. līdz 24. jūlijam, ar DARI tiekamies un līdzi paņemtos krekliņus apdrukājam Hanzas namiņā.

23. jūlijā no plkst. 12.00 līdz 16.00 aicinām Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” dārzā satikties ar dzīvesprieku ģimeniskās un radošās aktivitātēs. Labi brīnumi sagaidāmi kopā ar “Brīnumu mežu”, būs piepūšamās atrakcijas, kā arī “Mazais kapteinis” ar ūdens atrakcijām. Maģisku noskaņu radīs iluzionists Edžus, kurš rādīs neiespējamo un pārsteigs ar dažādiem trikiem. Tāpat maršrutā no Upes ielas ceļā pa Valmieras ielām dosies vilcieniņš. Savukārt par lielisku muzikālo noskaņu parūpēsies grupa “Notiņas”, kas aicina uz mūzikas diska prezentāciju. Jāpiemin, ka būs iespēja mieloties ar dažādiem Vinda Street food našķiem.

No 21. līdz 24. jūlijam Vienības laukumā darbosies “Annels” atrakciju parks.

Lai labām domām būtu vēl vairāk iespēju īstenoties, aicinām piedalīties Valmieras novada fonda Labdarības bumbu rallijā. Iegādājoties vismaz vienu biļeti, kuras numuru aizrautīgā sacensībā pa Gaujas krācēm nesīs krāsaina bumbiņa, tiks dots ne tikai finansiāls atbalsts, lai līdzcilvēki varētu īstenot sabiedrībai nozīmīgas idejas, bet tā būs arī iespēja saņemt kādu no vietējo uzņēmēju sarūpētām balvām. Labdarības bumbu rallijā tiekamies 23. jūlijā plkst.18.00 Kazu krācēs.

Pakustēsimies!

22. jūlijā laukumā pie Hanzas sienas būs iespēja satikt un doties izjādēs ar Valmiermuižas staļļa zirgiem.

22. jūlijā no plkst.18.00 līdz 21.00 airēšanās bāzē “Krāces” aicinām uz randiņu uz ūdens – bezmaksas ūdens aktivitātes, būs pieejami SUP dēļi, sporta un tūrisma laivas izbraucieniem Gaujā.

23. jūlijā no plkst. 14.00 līdz 17.00 (starts pie Valmieras Tūrisma informācijas centra) ar kājām vai velosipēdu dodies Gaujas krastu bingo aktivitātē – lieliska izkustēšanās un uzdevumi, kas aicinās apskatīt Valmieru un, iespējams, uzzināt par pilsētu daudz jauna.

Vai esi paspējis iemēģināt jauno sporta un aktīvās atpūtas parku “Mežs”? Valmieras dzimšanas dienas svētdienā, 24. jūlijā, plkst. 10.00 aicinām tikties Mežā pilsētas centrā, lai pārbaudītu, cik ātri iespējams izbraukt cauri parkam ar dažādiem nemotorizētiem pārvietošanās līdzekļiem. Piedalīties aicināti gan paši mazākie ar līdzsvara divriteņiem, gan citi, kam tīkamāki velosipēdi, skrituļslidas, skrituļdēļi vai skūteri.

24. jūlijā plkst. 11.00 (starts Vecpuišu parkā) aicinām gan lielus, gan mazus satikties Valmieras 739. dzimšanas dienas ģimeņu velobraucienā. Nedaudz vairāk nekā sešu kilometru garumā kopā ar tūrisma entuziasti Karīnu Bērziņu izbrauksim dažas no skaistākajām Valmieras vietām un velobrauciena noslēgumā dosimies ekskursijā – apskatīsim pārbūvēto Jāņa Daliņa stadionu un jauno vieglatlētikas manēžu.

24. jūlijā aicinām iepazīties vai atkal satikties ar rogainingu – komandu (2–5 cilvēki) orientēšanās, meklējot kontrolpunktus Valmierā. Plkst. 11.00 pie Valmieras Mūzikas skolas starts tiks dots skrējējiem un soļotājiem, bet plkst. 11.15 – velobraucējiem. Dalība ir bez maksas, taču lūdzam iepriekš pieteikties līdz 19. jūlija plkst. 23.59 šeit vai sūtot e-pastu uz andis.locmelis@gmail.com.

Savukārt ikviens, kurš vēlas vairāk uzzināt par disku golfu un redzēt sportistus darbībā, aicināts 22. – 24. jūlijā apmeklēt disku golfa sacensības “Innova Baltic Tour Valmiera Open” Pauku priedēs.

Paēdīsim!

Pēc labas izkustēšanās ir labi jāiestiprinās spēku atjaunošanai.

22. jūlijā plkst. 18.00–22.00 gardēži aicināti tikties Vecpuišu parkā. Tur būs radošs, jautrs, izklaidējošs notikums “Garšu cīņas”. Pieci augstas klases un starptautisku atzinību guvuši pavāri dalīsies pieredzē, sacentīsies, vērtēs, degustēs un kopā radīs garāko sviestmaizi pilsētā. Klātesošajiem Valtera Krauzes vadībā būs iespēja vairāk uzzināt par dažādu valstu tradicionālajiem ēdieniem, būs degustācijas, meistarklases, vīnziņu padomi, pavāru stāsti un dalīšanās ar jautriem atgadījumiem, protams, ikviens aicināts papildināt savu recepšu krājumu, būs konkursi un vērtīgas balvas.

22. jūlijā jau no plkst. 18.00, gatavojoties “Harmonijai brīvdabā”, Dīvaliņa pļavās būs jūtama svaigi ceptu vafeļu smarža un jau otro gadu norisināsies Vinda Street food ar plašu iecienītu ēdienu klāstu, kā arī šogad gaidāmi jaunu garšu atklājumi.

Par Valmieras dzimšanas dienas mielastu parūpēsies arī Valmieras tūrisma un ēdināšanas uzņēmumi. Šefpavāri ir apņēmības pilni sagatavot piedāvājumu svētku randiņa, satikšanās tematikā. Kas tie būs par gardumiem, kā tie garšos, smaržos, izskatīsies, to uzzināsim svētku dienās, apmeklējot ēdināšanas uzņēmumus.

Programmu skati mājaslapā valmierasvin.lv.

 

Aktuālais jautājums

Vai 2025. gads Jums būs veiksmīgāks par 2024. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Padtex Insulation” aicina savā komandā GRĀMATVEDI! Tavi galvenie pienākumi: palīdzēt galvenajam grāmatvedim ikdienas grāmatvedības darbos (rēķinu apstrāde, atskaišu sagatavošana u.c.); sagatavot un pārbaudīt dokumentus, kā arī ievadīt datus atbilstoši prasībām; pārvaldīt un sagatavot darbinieku algu aprēķinus; nodrošināt dokumentu arhivēšanu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; organizēt un papildināt kancelejas un saimniecības preču krājumus; sadarboties ar kolēģiem un sniegt atbalstu citām struktūrvienībām. Ko mēs sagaidām no Tevis: atbilstoša izglītība finansēs vai tiesību zinātnē, kā arī pieredze grāmatvedībā tiks uzskatīta par priekšrocību; zināšanas un orientēšanās LR likumdošanā, īpaši, grāmatvedības, darba tiesību un dokumentu pārvaldības jomā; labas iemaņas darbā ar MS Office (īpaši Excel) un biroja tehniku; spēja vienlaicīgi un ievērojot termiņus pārvaldīt vairākus darbus savu pienākumu ietvaros; augsta atbildības sajūta, precizitāte un analītiskā domāšana; labas komunikācijas prasmes; spēja strādāt kā individuāli, tā arī komandā. Ko mēs piedāvājam: konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 1400 EUR bruto (atkarībā no profesionālās pieredzes un prasmēm); stabilu, bet dinamisku klātienes darbu profesionālā kolektīvā; sākotnējo apmācību un ievadīšanu darbā; veselības apdrošināšanu (pēc nostrādāta laika) un sociālās garantijas.  Ja esi gatavs būt daļa no SIA “Padtex Insulation” komandas, PIESAKIES! Tavu pieteikumu - CV un motivācijas vēstuli - ar norādi “Grāmatvedis” gaidīsim līdz 14. martam uz e-pastu alise@padtex.lv. Ja Tev ir jautājumi – zvani 22418808! Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā. Pārzinis: SIA “Padtex Insulation”, reģ. nr. LV44103028772 Profesija: GRĀMATVEDIS (TREŠĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 27, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-03-14 Darba sākšanas datums: 2025-03-31 Kontaktpersona: Alise Zvirbule

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku; biļešu pārdošana; darbs ar elektronisko kases aparātu; pasažieru kvalitatīva apkalpošana. PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods; vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi; labas saskarsmes un komunikācijas prasmes; latviešu valodas zināšanas. UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā; darba samaksu līdz 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas); pilnas sociālās garantijas; daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu; 95. koda apmācības; apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas; veselības apdrošināšanas iespējas; iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā; ikgadējās un 95. koda apmācības. CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-03-28 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@vtu-valmiera.lv, mob.t.29231565

Aicina komandai pievienoties C vai C1 transportlīdzekļu vadītājus ar iespēju iegūt D kategorijas vadītāja kvalifikāciju.  APMĀCĪBU SĀKUMS 2025. GADA 15. APRĪLĪ. PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vidējā izglītība; vismaz 24 gadi; C vai C1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība; vēlama pieredze, vadot B, C vai C1 kategorijas transportlīdzekli; labas saskarsmes un komunikācijas prasmes; latviešu valodas un vēlamas svešvalodas zināšanas atbilstoši darba raksturam. APMĀCĪBU PROCESS UN FINANSIĀLĀ ATBALSTA APMĒRS: uzsākot sadarbību, tiks slēgts apmācību līgums; finansiālais atbalsts: 100% sedz uzņēmums; apmācību izmaksās tiek iekļauts: skolas eksāmens, praktiskās braukšanas nodarbības 20 h (ja ir iegūta C1 kategorija) vai 12h (ja ir iegūta C kategorija), CSDD teorijas un braukšanas eksāmens un profesionālā autovadītāju periodiskā apmācība (95 kods); apmācību izmaksu pilnīgai dzēšanai, uzņēmumā nepārtraukti jānostrādā vismaz 2 gadi. DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku; darbs ar kases aparātu; biļešu pārdošana pasažieriem; kvalitatīva pasažieru apkalpošana. UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā; darbavietu pēc paša izvēles: Valmieras, Valkas, Rūjienas vai Smiltenes filiāle; darba samaksu mēnesī līdz 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas); daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu; iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā; veselības apdrošināšanas iespējas; pilnas sociālās garantijas; 95. koda apmācības; apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas; dinamisku un profesionālu darba vidi. CV iesniegt sūtot elektroniski uz norādīto e-pasta adresi: info@vtu-valmiera.lv vai SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts,Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220). Informācijai zvanīt uz norādīto tālr.nr.29231565. Ar pretendentiem, kurus aicināsim uz tikšanos, lai pārrunātu sadarbības iespējas, sazināsimies personīgi! Profesija: KRAVAS AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-04-11 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@vtu-valmiera.lv, mob.t.29231565 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri