“Valmieras HK” piekāpjas Liepājas hokejistiem

Latvijas hokeja 1. līgā spēli pret “HK Liepāja Juniors” hokejistiem aizvadīja “Valmieras HK” komanda, saraustītā spēlē pie uzvaras tika vēja pilsētas pārstāvji, līdz ar to valmieriešiem nācās piekāpties ar 1:5. Vienīgos vārtus mājinieku labā guva Lauris Žagariņš, kurš realizēja soda metienu.

Valmieras komandas vārtos stājās Gints Rudzītis, otrā frontes pusē stājās Latvijas Virslīgas vārtsargs Reinis Petkus. Spēles rezultāts tika atklāts jau ceturtajā minūtē. Ar metienu vārtu devītniekā no vārtu priekšas, precīzs bija Liepājas komandas uzbrucējs Aleksejs Dokutovičs. “HK Liepāja Juniors” veidoja bīstamus momentus pie Valmieras komandas vārtiem, bet veiksme stāvēja mājinieku pusē. Valmieriešiem sanāca pāris veiksmīgi pretuzbrukumi, bet bez gūtajiem vārtiem. Pirmā trešdaļa noslēdzās ar viesu pārākumu – 1:0.

Arī otro trešdaļu veiksmīgāk iesāka viesu hokejisti, kuri jau 49. sekundē guva otros vārtus spēlē. No vārtu priekšas precīzs bija Latvijas U20 izlases uzbrucējs Edgars Homjakovs. Perioda sestajā minūtē, kad valmierieši spēlēja vairākumā, savā vārtu priekšā uz ripas uzgūlās Liepājas komandas aizsargs Kaspars Repšs. Tika piespriests soda metiens. Ar spēcīgu metienu vārtu augšējā stūrī, izpildot soda metienu, precīzs bija Valmieras komandas rezultatīvākais spēlētājs Lauris Žagariņš. 12. minūtē Valmieras komanda tika sodīta ar skaitliskā sastāva pārkāpumu, šo iespēju liepājnieki realizēja panākot 3:1. Ar tādu rezultātu noslēdzās spēles otrā trešdaļa.

Trešo periodu “Valmieras HK” hokejisti aizvadīja ļoti labi veidojot vārtu gūšanas iespējas. Diemžēl, iespējas nepārvērtās vārtu guvumos. Perioda devītajā minūtē ar metienu starp vārtsarga kājsargiem precīzs bija Dans Beržanskis. Desmit sekundes vēlāk piektos vārtus Liepājas komandas labā guva Kaspars Repšs. Valmiera pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu un veica vārtsargu maiņu, Ginta Rudzīša vietā stājās Jānis Leitis. Līdz spēles beigām neviena no komandām vairāk neguva vārtus. “Valmieras HK” piedzīvoja zaudējumu ar 1:5.

Valmieras HK – HK Liepāja Juniors 1:5 (0:1, 1:2, 0:2)

Vārti: 03:35 Aleksejs Dokutovičs (Regnārs Kaļinovskis, Iļja Žučkovs) 0:1, 20:49 Edgars Homjakovs (Konstantīns Ļubobratecs, Dans Beržanskis) 0:2, 25:41 SM Lauris Žagariņš 1:2, 32:34 Dans Beržanskis (Romāns Ņekļudovs, Edgars Homjakovs) 1:3, 48:40 Dans Beržanskis (Edgars Homjakovs) 1:4, 48:50 Kaspars Repšs (Regnārs Kaļinovskis, Iļja Žučkovs) 1:5.

Nākamo spēli Valmieras hokejisti aizvadīs svētdien Rīgā, kad tiksies ar “Prizma/Pārdaugava” komandu.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu