“Valmieras HK” izcīna trīs punktus Jūrmalā

“Ziemas klasikas” elementos, Valmieras hokejisti trešdien, 22.februārī, aizvadīja spēli viesos pret “Jūrmalas SS” komandu. Mačā uzvaru izcīnīja “Valmieras HK” ar 3:2, vārtus guva Pauls Krūmiņš, Kārlis Bucenieks un Lauris Žagariņš, portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Valmieras HK” pārstāvis Lotārs Zariņš.

Otro reizi šajā sezonā, valmieriešu vārtos spēli aizvadīja Valmieras U16 komandas pamatvārtsargs Markuss Žukovskis, kurš kaldināja komandas uzvaru. Teritoriālais pārsvars piederēja Jūrmalas hokejistiem, jo spēles pusatklātā hokeja laukumā (Majoru ledus halle) valmierieši nebija aizvadījuši.

Spēles rezultātu atklāja mājinieki jau otrajā mača minūtē (0:1). Piektajā minūtē Valmieras hokejisti rezultātu izlīdzināja, ar astoto vārtu guvumu sezonā izcēlās Pauls Krūmiņš (1:1). Pēcāk noraidījums sekoja valmieriešu rindās, mājinieki neizmantoja iespēja un trešdaļa noslēdzās ar draudzīgu neizšķirtu.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, lai gan abām komandām bija iespējas realizēt vairākumu. “Valmieras HK” bija pat divas vairākuma iespējas. Rezultāts palika nemainīgs, 1:1.

Trešā perioda otrajā minūtē vārtus valmieriešu labā guva Kārlis Bucenieks (2:1). Ceturtajā minūtē disciplināru sodu (2+10 min.) nopelnīja Silvestrs Kūliņš. Vairākumā jūrmalnieki izmantoja savu iespēju un rezultātu izlīdzināja (2:2). Perioda vidū Lauris Žagariņš izvirzīja vadībā “Valmieras HK”, rezultāts uz tablo vēstīja 3:2, vairāk vārti spēlē netika gūti. 17. minūtē mājinieki pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu. Īsi pirms spēles beigām 2+2 minūšu sodu saņēma jūrmalnieks Eduards Ivanovs, pirmās divas minūtes aizsargs saņēma par grūšanu apmalē, otru noraidījumu par rupjību ar valmierieti Tomu Menci, kurš arī tika sodīts uz divām minūtēm. Spēle noslēdzās ar “Valmieras HK” uzvaru 3:2.

Jūrmalas SS – Valmieras HK 3:2 (1:1, 0:0, 1:2)

Vārti: 01:32 Vorozhtcov (Graudiņš, Ivanovs) 1:0, 04:24 Krūmiņš (Bīnerts, Zunde) 1:1, 41:51 Bucenieks (Žagariņš, Dancis) 1:2, 43:59 Zaka (Berseņevs, Kurbatovs, vair.) 2:2, 49:19 Žagariņš (Ozols) 2:3

Nākamo spēli “Valmieras HK” aizvadīs jau sestdien, kad mājās uzņems līgas līdervienību “Daugavpils LDz/Cargo”. Spēles sākums plkst. 16:15.