“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” piekāpjas “BK Ķekava” basketbolistiem

Piektdien, 24.februārī, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīja LBL2 mājas spēli pret “BK Ķekavu”, kurā piekāpās pretiniekiem ar 78:85, informēja  “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sabiedrisko attiecību speciāliste Anžela Geļjanu.

Pirmo puslaiku valmierieši aizvadīja spraigā un spēcīgā saspēlē, kas ļāva gūt 11 punktu pārsvaru ar 47:36, bet otrajā puslaikā pretinieki agresīvāk uzbruka, gūstot pārsvaru, kuru noturēja līdz mača beigām.

Pirmos mača punktus guva pretinieku spēlētāji N.Miezītis un N.Saknītis, taču ar rezultatīvu trīspunktu metienu atdarīja valmieriešu spēlētājs O.Grīnbergs, kam sekoja K.Dubulta divu punktu guvums no groza apakšas. Tomēr pārsvars turējās viesu pusē, līdz V.Vēveris veica precīzu divu punktu metienu lēcienā (11:10). Spēcīgi uzbrūkot un realizējot vairākus tālmetienus, Ķekavas basketbolisti atguva pārsvaru, kuru noturēja līdz ceturtdaļas beigām (18:22).

Otro ceturtdaļu iesāka laukuma saimnieka V.Vēvera precīzais tālmetiens. Punktu pēc punkta, valmierieši piedzina rezultāta starpību un pēc E.Ermansona diviem, precīziem, bumbas metieniem no groza apakšas, kā arī rezultatīva soda metiena, mājinieki panāca neizšķirtu ar 30:30. Komandas aizvadīja sīvu cīņu par uzbrukuma bumbām un pēc R.Apsīša rezultatīvā trīs punktu metiena “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” guva pārsvaru, kuru noturēja līdz puslaika beigām (47:36).

Trešajā ceturksnī pretinieki atspēlējās un pēc N.Miezīša divu punktu guvuma komandas labā, “BK Ķekava” atguva pārsvaru ar 54:55. Pretinieki agresīvi sedza mājinieku uzbrukumus, kā arī spēcīgi nospēlēja aizsardzībā. Vidzemes Augstskolas studenti nereti atstāja brīvas trīspunktu līnijas, taču sīvi cīnījās par atlēkušajām bumbām, tomēr trešais ceturksnis noslēdzās par labu viesiem ar 60:65. Noslēdzošajā ceturtdaļā laukuma saimnieki veiksmīgā saspēlē sadeldēja rezultāta starpību līdz 77:79. Spraigā cīņā valmierieši mēģināja gūt nepieciešamos punktus uzvarai, tomēr veiktie metieni bija neprecīzi, kas ļāva pretiniekiem audzēt pārsvaru un maču noslēgt ar 7 punktu pārsvaru (78:85).

Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” treneris Roberts Zeile par aizvadīto maču: “Pirmo puslaiku nospēlējām diezgan disciplinēti, līdz ar to bijām vadībā. Otrajā puslaikā pretinieki sāka spēlēt daudz agresīvāk, bet mēs sākām nedaudz satraukties un krist panikā, sevišķi trešajā ceturtdaļā, kad ielaidām 29 punktus. Tur arī tā spēle palika, jo zaudējām pārliecību. Beigās jau mēģinājām atspēlēties, bet otrā puslaika vājā aizsardzība, neļāva izcīnīt uzvaru”.

Valmieriešu rezultatīvākais spēlētājs Oto Grīnbergs zaudējumu skaidro ar saspēles trūkumu: “Viss jau it kā bija kārtībā. Pirmo puslaiku diezgan veiksmīgi noslēdzām ar kārtīgu komandas spēli. Bet trešajā ceturtdaļā, kas jau ir kļuvis raksturīgi atsevišķās spēlēs, pazuda komandas saspēle un individuāli Ķekavu mēs nevaram uzvarēt. Tā arī bija mača atslēga, jo pretinieki trešajā ceturtdaļā salauza spēli un noturēja pārsvaru līdz pašām beigām”.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”-“BK Ķekava”
(18-22, 47-36, 60-65, 78-85)

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Grīnbergs 19+8ab, Dubults 12+13ab, Ivanovs 10, Engers 10, Ermansons 9, Kohanovs 7, Vēveris 5, Apsītis 3, Mihailovs 3

“BK Ķekava”: Saknītis 22+7ab, Čavars 20+11ab, Miezis 17+11ab+7rp, Šteinbergs 10, Jašuks 7, Gundegs 6+7rp, Bērziņš 3, Āre, Ščerbinskis

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA