Valmieras Ziņas

Parakstīts līgums par daudzdzīvokļu īres nama būvniecību Valmierā

Lasīšanas laiks: 3 min

Otrdien, 27.septembrī, Valmieras pilsētas pašvaldībā tika parakstīts līgums par daudzdzīvokļu īres nama būvniecību Valmierā, Ķieģeļu ielā 8/Mālu ielā 1, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Justīne Deičmane.

Līgumu parakstīja SIA “Valmieras Namsaimnieks” valdes priekšsēdētājs Valdis Jēgers, valdes locekļi Kaspars Kalniņš un Jānis Zemļickis, kā arī uzņēmuma SIA “Monum” valdes priekšsēdētājs Māris Ozoliņš.

“Šis ir unikāls, Latvijā vēl nebijis projekts, kad pašvaldības kapitālsabiedrība ceļ daudzdzīvokļu namu, kas paredzēts īrei, nevis tirdzniecībai. SIA “Valmieras Namsaimnieks” lepojas, ka pašvaldība tai uzticējusi tik nozīmīga projekta īstenošanu, un mēs ceram, ka tas “iekustinās” Valmieras dzīvojamā fonda īres tirgu, piedāvājot iedzīvotājiem īres dzīvokļus par pieejamākām cenām,” norāda SIA “Valmieras Namsaimnieks” valdes priekšsēdētājs Valdis Jēgers. Tāpat V.Jēgers uzsver, ka dzīvokļi būs pieejami īrei, nevis tirdzniecībai, un īres tiesības uz tiem varēs iegūt izsoles kārtībā.

Līguma parakstīšanā klāt bija arī Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, kurš atzina: “Viena no pašvaldības prioritātēm pilsētas attīstības jautājumos ir uzņēmējdarbības sekmēšana. Diemžēl šobrīd jaunu speciālistu un darbaspēka piesaisti Valmieras pilsētai arvien vairāk apgrūtina dzīvojamā fonda trūkums. Tā kā pašvaldības interesēs ir, lai pilsētā netrūktu kvalificēta darbaspēka, kā arī lai valmieriešus un potenciālos pilsētas iedzīvotājus no dzīves Valmierā neatturētu dzīvokļu nepieejamība, ceram, ka šis projekts būs kā atspēriena punkts pilsētas dzīvojamā fonda problēmas risināšanai un uzlabos nodarbinātības situāciju pilsētā. Pateicoties pilsētas apdzīvojamās platības pilnveidošanai, attīstīsies arī uzņēmējdarbības vide. Proti, palielinoties kvalificētam darbaspēkam, pieaugs ieņēmumi uzņēmējiem, iedzīvotājiem un pilsētai, ko pašvaldība tālāk varēs novirzīt infrastruktūras attīstīšanai un valmieriešu labklājības līmeņa celšanai.” J.Baiks arī piebilst, ka sekmīgas projekta realizācijas gadījumā šajā teritorijā varētu tikt uzbūvēti vēl citi īres nami, kopumā nodrošinot dzīvojamo fondu ar papildu 700 dzīvokļiem.

Daudzdzīvokļu īres namā būs pieejami 150 dzīvokļi, kas būs izvietoti divās atsevišķās ēkās. Plānots, ka būs 15 vienistabas dzīvokļu, 90 divistabu dzīvokļu un 45 trīsistabu dzīvokļi. Tāpat ap namiem paredzēts labiekārtot teritoriju ar aptuveni 150 autostāvvietām, velo novietni, atpūtas zonu, bērnu rotaļlaukumu un pazemes atkritumu konteineru novietni.

Iepirkuma piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2016.gada 11.jūlijs. Kopumā iepirkumam bija atsaukušies trīs pretendenti, un to piedāvājumi tika izskatīti līdz 2016.gada 5.septembrim. Tā kā pārsūdzības periodā netika saņemtas pretenzijas, 2016.gada 20.septembrī SIA “Valmieras Namsaimnieks” dalībnieku sapulcē tika dots akcepts līguma slēgšanai ar uzņēmumu SIA “Monum” par daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku būvprojekta izstrādi, būvniecību un autoruzraudzību. Saskaņā ar līgumu projektēšanas ilgums paredzēts 23 nedēļas, kopējais nama projektēšanas un būvniecības termiņš – pusotrs gads, savukārt līgumsumma par būvprojekta izstrādi, būvniecību un autoruzraudzību noteikta 6 598 000 eiro bez PVN.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Vidzemes apgabaltiesas 97. iecirkņa zvērināta tiesu izpildītāja Ineta Kaktiņa aicina darbā biroja lietvedi uz noteiktu laiku Ja tev ir vēlme: organizēt tiesu izpildītāju lietvedību atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, tajā skaitā – nodrošināt tiesu izpildītāju korespondences pieņemšanas, reģistrēšanas un nosūtīšanas kārtību, ievest izpildu lietas, veikt lietā nepieciešamas informācijas pieprasījumus, veikt visus pasākumus lietas uzsākšanā un pabeigšanā, kārtot arhīvu; nodrošināt tiesu izpildītāja biroja organizatorisko darbību, tajā skaitā apmeklētāju pieņemšanu, ienākošo zvanu koordinēšanu, kompetences ietvaros sniegt mutiskas un rakstiskas atbildes; sniegt administratīva un organizatoriska rakstura uzziņas tiesu izpildītājai un citiem darbiniekiem. Prasības pretendentiem: valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; teicamas komunikācijas, plānošanas un sadarbības prasmes, prasme strādāt komandā un individuāli; precizitāte un augsta atbildības sajūta; augsta stresa noturība, prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos, analītiska un loģiska domāšana; spēja strādāt ar lielu informācijas un darba apjomu; spēja patstāvīgi organizēt savu darbu, noteikt mērķus, ievērot termiņus, veicamos uzdevumus izpildīt prioritārā secībā; teicamas prasmes darbā ar MS Office programmām. Piedāvājam: atbildīgu un dinamisku darbu; pamatalgu pārbaudes laikā 1200 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 1400 EUR pirms nodokļu nomaksas; darbs no pirmdienas līdz piektdienai 8.00-17.00, darba vietu Linarda Laicena ielā 9-113, Valmierā. Pieteikties, lūdzu, sūtot CV un motivācijas vēstuli līdz 2026.gada 30.martam uz e-pastu: ineta.kaktina@lzti.lv. Profesija: LIETVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 9 - 113, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Vadība / Administrēšana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-03-30 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: ineta.kaktina@lzti.lv; 64250165

Nāc mācīties par AUTOBUSA VADĪTĀJU un  nodrošini sev stabilu darbu! Aicina komandai pievienoties B vai C, C1 transportlīdzekļu vadītājus ar iespēju iegūt  D kategorijas vadītāja kvalifikāciju. APMĀCĪBU SĀKUMS: apmācību grupa no B uz D: š.g. 24. martā; apmācību grupa no C, C1 uz D: š.g. 13. martā. PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vismaz 24 gadi vidējā vai profesionālā izglītība B, C vai C1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība vēlama pieredze, vadot B, C vai C1 kategorijas transportlīdzekli labas saskarsmes un komunikācijas prasmes APMĀCĪBU PROCESS UN FINANSIĀLĀ ATBALSTA APMĒRS: Mācoties no C uz D kategoriju: uzsākot sadarbību, tiks slēgts apmācību līgums; finansiālais  atbalsts: uzņēmums sedz 100% mācību maksu (~ EUR 1100), no kuras EUR 600 mums atmaksāsi viena gada laikā pēc tam, kad sāksi strādāt uzņēmumā; apmācību izmaksu pilnīgai dzēšanai, uzņēmumā nepārtraukti jānostrādā vismaz 2 gadi. Mācoties no B uz D kategoriju: uzsākot sadarbību, tiks slēgts apmācību līgums; jāveic pirmā iemaksa EUR 100; finansiālais  atbalsts: uzņēmums sedz atlikušo mācību maksu (~ EUR 2000), no kuras EUR 1200 mums atmaksāsi divu gadu laikā pēc tam, kad sāksi strādāt uzņēmumā; apmācību izmaksu pilnīgai dzēšanai, uzņēmumā nepārtraukti jānostrādā vismaz 2 kalendārie gadi. DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku; kvalitatīva pasažieru apkalpošana; darbs ar kases aparātu; biļešu pārdošana pasažieriem. UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā; darbavietu Valmierā, Smiltenē, Valkā vai Rūjienā; darba samaksu mēnesī no 1700 līdz 2200 EUR (pirms nodokļu nomaksas); daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu; iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā; veselības apdrošināšanas polisi pēc viena nostrādāta gada; pilnas sociālās garantijas; apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas; profesionālu darba vidi. CV iesniegt: sūtot elektroniski info@vtu-valmiera.lv vai personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst. 09.00 līdz 16.00. INFORMĀCIJAI: T. 29231565 Ar pretendentiem, kurus aicināsim uz tikšanos, lai pārrunātu sadarbības iespējas, sazināsimies personīgi! Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-03-24 Kontaktpersona: CV ar norādi vakancei lūdzu sūtīt uz e-pastu info@vtu-valmiera.lv vai iesniegt personīgi

Mūsu partneri