Noslēdzies Latvijas dubultspēļu čempionāts novusā

Lasīšanas laiks: 2 min

Noslēdzies 2015. gada Latvijas dubultspēļu čempionāts novusā, kas norisinājās trīs grupās – sieviešu, vīriešu un jauktajiem pāriem. Visās grupās, katrā ar vairākiem spēlētāju pāriem bija pārstāvēts Kocēnu novada Vaidavas novusa klubs, informē Kocēnu novada pašvaldībā.

Kā pirmie fināla cīņas 2. maijā Tukumā izspēlēja jauktie pāri. 20 pāru konkurencē 16. vietā ar 18 punktiem ierindojās Vaidavas novusa kluba pārstāvji Monta Ozola un Ainārs Pēčs, augsto 6. vietu ar 29 punktiem izcīnīja vaidaviete Ingrīda Ozola, kura spēlēja vienā pārī ar Bruno Vestbergu no Valmieras.

9. maijā Ķekavā norisinājās sieviešu un vīriešu pāru turnīra fināls, kurā Vaidavas novusa klubu pārstāvēja septiņi novusisti. Sieviešu pāru finālā augstākais sasniegums Vaidavas novusa kluba pārstāvei Montai Ozolai no Bērzaines un Evai Janītei no Valmieras, kuras 17 pāru konkurencē izcīnīja 7. vietu ar 27 punktiem. 11. vietā ar 21 punktu ierindojās Ingrīda Ozola un Inta Salmiņa, savukārt 12. vietā ar 19 punktiem – Vaidavas novusa kluba jaunā paaudze – māsas Elīna un Evelīna Sirmās.

Vīriešu pāru finālā tikās 20 spēlētāju pāri, vienīgais Vaidavas novusa kluba spēlētāju pāris Ainārs Pēčs un Raimonds Vītols dalību čempionātā noslēdza 20. vietā ar 15 punktiem.

Sestdien, 23. maijā, septiņi Vaidavas novusa kluba spēlētāji piedalīsies Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības 52. sporta spēlēm Aizputē, kur pārstāvēs Kocēnu novadu novusa finālsacensībās.