Latvijas kausa izcīņa hokejā Valmierai sākta ar uzvaru

Sestdien, 24.septembrī, ar spēli Latvijas kausa izcīņā, sezonu sāka Valmieras hokeja komanda. Savu skatītāju priekšā valmierieši pārspēja viesus no Daugavpils ar rezultātu 3:2. Vārtus mājinieku komandas labā guva Matīss Megnis, Pauls Krūmiņš un Mikus Ozols. Toties vārtos lieliski darbojās Toms Lauskis.

Debiju Valmieras HK sastāvā šodien piedzīvoja vairāki hokejisti, kamēr prāvs bijušo spēlētāju pulks spēli skatījās no tribīnēm. Latvijas kausa turnīrā valmierieši piedalās jau otro gadu. Pagājušajā sezonā hokejisti arī cīnījās pret Daugavpils komandu, piedzīvojot zaudējumu divu spēļu summā. Valmieras HK turnīru izdevās sākt ar uzvaru. Šī dueļa uzvarētājs, divu spēļu summā, nākamajā kārtā tiksies ar Virslīgas klubu HK Kurbads.

Pirmo noraidījumu spēlē nopelnīja Daugavpils hokejisti. Valmieriešiem vajadzēja tikai 13 sekundes, lai realizētu viena vīra pārsvaru. Precīzs vārtu priekšā bija Matīss Megnis. Pēc gūtajiem vārtiem nepagāja desmit sekundes, kad noraidījums sekoja Valmieras komandas rindās. Viesi arī spēja izmantot viena vīra pārsvaru. Mača desmitajā minūtē par pretinieka grūšanu apmalē, līdz spēles beigām, tika noraidīts Valmieras HK aizsargs Aivars Gaisiņš. Daugavpils hokejistiem bija iespēja spēlēt lielajā, piecu minūšu, vairākumā. Valmieras HK braši aizsargājās un vārtus neielaida. Tomēr mača izskaņā, kad uz noraidīto soliņa bija viens valmierietis, Daugavpils hokejisti izvirzījās vadībā. Pirmā trešdaļa noslēdzās ar viesu pārākumu – 1:2.

Otrā perioda sākumā ledus kusa, no valmieriešu uzņemtā kaujinieciskā noskaņojuma. Jau 55. sekundē no vārtu priekšas Pauls Krūmiņš izlīdzināja rezultātu – 2:2. Runājot eksperta vārdiem, šajā trešdaļā abas komandas nerādīja skaistu hokeju. Bieži vien spēle notika uz pārākumu robežas. Perioda 8. minūtē daugavpilieši pārkāpa šo robežu, kad tika izpildīts spēka paņēmiens galvas un kakla rajonā pret valmierieti Dāvi Birzuli. Mājinieki neprata izmantot lielo skaitlisko vairākumu, trešdaļas noslēdzās ar draudzīgu neizšķirtu – 2:2.

Spēles beidzamo trešdaļu abas komandas iesāka piesardzīgi, jo vieni vārti varēja nest kādas komandas uzvaru. Vārtu guvums bija jāgaida desmit minūtes, kad ar precīzu metienu izcēlās Valmieras HK uzbrucējs Mikus Ozols. Pēcāk ar noraidījumiem apmainījās abas komandas. Spēles noslēgums tika aizvadīts bardaka noskaņās. Mazāk kā divas minūtes pirms spēles beigām daugavpilieši pieprasīja pusminūtes pārtraukumu un ņēma nost vārtsargu. Spēlējot aizsardzības zonā valmierieši meta ripu pāri visam laukumam, bet pārmetiens netika nosvilpts. Spēle turpinājās līdz brīdim, kad Valmieras HK ripu meta tukšos vārtos. Vārtu guvums netika ieskaitīts, un spēle atsākās no laika, kad netika nosvilpts pārmetiens. Caur bardaku tika izslidots un iegūti trīs punkti – 3:2.

Metienu attiecība par labu viesiem – 19:36.

Paldies faniem par atbalstu sezonas pirmajā spēlē. Nākamā mājas spēle 2.oktobrī pret līgas jaunpienācējiem Jūrmala SS komandu. Spēles sākums plkst.16.

Valmieras HK – Daugavpils 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)

Vārti: 05:16 Matīss Megnis (Lauris Žagariņš, Dāvis Zunde)  1:0, 07:11 Vladislav Tsybulskii 1:1, 18:10 Dmitrijs Fuņikovs (Renāts Vabiščevičs, Vadims Vabiščevičs) 1:2, 20:55 Pauls Krūmiņš (Lenards Roze, Dāvis Zunde) 2:2, 49:21 Mikus Ozols (Matīss Megnis) 3:2.

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA