Kaufmanis pagarinājumā nodrošina “Valmiera/ORDO” uzvaru pār “Valka/Valga”

Lasīšanas laiks: 2 min

Trešdien, 18. janvārī, “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas turnīrā uzvaru ar 91:81 pagarinājumā izcīnīja “Valmiera/ORDO” basketbolisti, pārspējot “Valka/Valga”. Spēles pamatlaika izskaņā neizšķirtu panāca un pagarinājumā uzvaru valmieriešiem ar 18 gūtiem punktiem nodrošināja Jānis Kaufmanis, bet rezultatīvākais spēlētājs Valmieras rindās bija Artūrs Bērziņš ar 21 gūto punktu.

Spēles sākumā sešus punktus pēc kārtas guva igaunis Renato Lindmets, bet valmieriešu snaiperis Mārtiņš Laksa atbildēja ar pieciem punktiem pēc kārtas, panākot 5:6. Pirmās ceturtdaļas vidū valmierieši pārņēma vadību un Kaufmanis sasniedza piecu punktu pārsvaru Latvijas čempioniem, tomēr līdz ceturkšņa beigām pārsvaru noturēt neizdevās un pirmās desmit minūtes noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 19:19. Otrās ceturtdaļas sākumā “Valka/Valga” veica izrāvienu, nostādot valmieriešus iedzinējos ar 19:28. “Valmiera/ORDO” pakaļdzīšanos uzsāka Laksa un Lauris Blaus, bet trīs minūtes pirms puslaika noslēguma Ervīns Jonāts panāca neizšķirtu 31:31. Puslaika izskaņā robežpilsētas komandai izdevās atgūt vadību un pārtraukumā Uvja Helmaņa komanda devās pie neliela deficīta – 39:43.

Otro puslaiku rezultatīvi iesāka Artūrs Bērziņš, bet rezultāta starpība saglabājās neliela līdz ceturtdaļas septītajai minūtei, kad Blaus un Kaufmanis panāca trīs punktu pārsvaru “Valmiera/ORDO”. Jura Umbraško komanda pirms ceturtdaļas izskaņas atjaunoja sev pārsvaru, bet Bērziņa precīzie metieni pirms ceturtās ceturtdaļas panāca nelielu vadību valmieriešiem – 58:56. Pēdējā ceturtdaļā abas komandas saspringti cīnījās par vadību, bet vairāk par trīs punktu pārsvaru iegūt neizdevās. Pēdējo pusotru minūti Latvijas čempioni iesāka atrodoties iedzinējos ar diviem punktiem. Divreiz Kaufmanis un Bērziņš izlīdzināja rezultātu, bet rezultatīvais spēlētājs Reinis Strupovičs divdesmit sekundes pirms beigām kārtējo reizi panāca vadību “Valka/Valga”. Kaufmaņa precīzais metiens ļāva spēles pamatlaiku noslēgt ar neizšķirtu rezultātu 77:77, liekot uzvarētāju noskaidrot papildlaikā.

Spēles pieliktās minūtes lieliski iesāka Kaufmanis, gūstot septiņus punktus, uz ko pretinieki spēja atbildēt ar vienu precīzu metienu. Papildlaika pēdējā minūtē piecus punktus guva Damjērs Pits un “Valmiera/ORDO” saspringtā cīņā ar 91:81 izcīnīja sesto uzvaru Latvijas čempionātā pēc kārtas.

“Valmiera/ORDO” – “Valka/Valga” 91:81 (19:19, 20:24, 19:13, 19:21, 14:4)

Valmiera/ORDO’’: Bērziņš 21 (11ab), Kaufmanis 18, Blaus 17, Pits 15, Laksa 12, Jonāts 7 (12 ab), Mālmanis 1, Gabrāns, Kārlis

Valka/Valga’’: Strupovičs 32 (6 rp), Žvīgurs 15, Lindmets 12, Silavs 5, Pētersons 5, Vēski 5, Kanbergs 4, Krīsa 2

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA