Valmieras Ziņas

Iedzīvotājus aicina ziņot par agresīvo autovadītāju izdarībām Valmieras ielās (31)

Lasīšanas laiks: 3 min

Portāls “Valmieras Ziņas” atkal saņēmis sūdzības no lasītājiem, ka pārgalvīgi autovadītāji – adrenalīna mednieki nodarbojas ar “driftēšanu” pilsētas apļos un lielajos stāvlaukumos, tostarp pie Jāņa Daliņa stadiona un jaunizveidotajā Vidzemes olimpiskā centra stāvlaukumā, apdraudot sevi un pārējos ceļu satiksmes dalībniekus, radot troksni un papildu gaisa piesārņojumu.

Kā portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes olimpiskajā centrā, agresīvo autobraucēju ālēšanās notiek vēlās vakara stundās, traucējot viesnīcas “Naktsmājas” iemītniekus.

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa, komentējot jautājumu par “driftēšanu” jeb automašīnu “slidināšanos” pilsētas rotācijas apļos un stāvlaukumos, skaidroja, ka

šāda braukšana nav saistīta ar drošas braukšanas prasmju apgūšanu ziemas sezonā, bet ir uzskatāma par izklaidi un saskaņā ar Ceļu satiksmes noteikumiem kvalificējas kā agresīva braukšana.

“Ielas, rotācijas apļi un stāvlaukumi ir paredzēti pilsētas satiksmei, un šāda braukšana rada apdraudējumu pārējiem satiksmes dalībniekiem, kā arī potenciāli var radīt infrastruktūras bojājumus. Par iespējām pārbaudīt braukšanas prasmes slidenajā ziemas sezonā un apgūt drošu braukšanu autovadītāji aicināti interesēties Ceļu satiksmes drošības direkcijā,” piebila L.Bieziņa.

Saistībā ar ikgadējo autobraucēju ziemas prieku izbaudīšanu, kas izpaužas kā agresīva braukšana, Valmieras pilsētas pašvaldības policija aicina iedzīvotājus sūtīt informāciju ar foto un video materiāliem, kas uzņemti ar telefoniem, videoreģistratoriem vai privātīpašumu videokamerām uz īpaši akcijai izveidotu e-pasta adresi: drosapilseta@valmiera.lv, vai arī zvanīt uz tālruņa numuru 64210685 ar automātisko atbildētāju. Informācija būs anonīma. Informāciju var sniegt arī personīgi Valmieras pilsētas pašvaldības policijā Garā ielā 4 vai, lai reaģētu operatīvi, zvanīt Valmieras pilsētas pašvaldības policijas dežūrdaļai – 64222951, 28681333 vai Valsts policijai – 110.

Valmieras pilsētas pašvaldības policijas priekšnieks Armands Miķelsons portālam “Valmieras Ziņas” pavēstīja, kas visi agresīvie transportlīdzekļu vadītāji tiks apzināti un aicināti uz pārrunām paskaidrojuma sniegšanai Valmieras pilsētas pašvaldības policijā vai Valmieras pilsētas pašvaldības Satiksmes drošības komisijā, kā arī informācija tiks nodota Valsts policijai, lai uzsāktu administratīvu lietvedību administratīvā pārkāpuma lietā pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 149.4 13. daļas. A.Miķelsons informēja, ka uz pārrunām jau ir bijuši vairāki autovadītāji un ir uzsākta lietvedība.

Naudas sods par agresīvu braukšanu transportlīdzekļa vadītājam ir no 70 līdz 280 eiro un 6 soda punkti. Par tīšu infrastruktūras bojāšanu personai var iestāties kriminālatbildība pēc Latvijas Republikas Krimināllikuma.

Par iedzīvotāju miera un atpūtas, kā arī dienestu traucēšanu, agresīvo autobraucēju iespējams saukt pie administratīvās atbildības pēc Latvijas APK 167. panta “Sīkais huligānisms”. Administratīvais sods paredzēts no 70-350 euro.

Agresīva braukšana ir apzināta vadītāja ļaunprātīga rīcība, pārkāpjot tiesību aktos noteikto kārtību ceļu satiksmē, kas rada bīstamību ceļu satiksmes kustības drošībai un apdraudējumu citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Agresīvie transportlīdzekļa vadītāji rotācijas apļos un krustojumos brauc sānslīdē, apzināti bojā ielu segumu, apmales, infrastruktūru, veicinot pastiprinātu izplūdes gāzu rašanos, rada piedūmojumu un pasliktina gaisa kvalitāti pilsētā, pārsniedz ātrumu, neievēro luksofora signālus, ceļa zīmes, strauji uzsāk braukt un strauji bremzē, lieto skaņas signālu, nelieto pagrieziena rādītājus, brauc pārāk tuvu citiem transportlīdzekļiem, brauc pārāk lēni, nerēķinoties ar cietiem satiksmes dalībniekiem, maina joslas, apbrauc vairākus transportlīdzekļus reizē, izmet pa logu izsmēķus un atkritumus, signalizē ar lukturiem priekšā braucošajām mašīnām, traucē pilsētas iedzīvotāju mieru un atpūtu.

Valmieras pilsētas pašvaldība un Valmieras pilsētas pašvaldības policija aicina ikvienu transportlīdzekļa vadītāju izvērtēt savu braukšanas kultūru un kopīgi uzlabot satiksmes drošību Valmierā.

 

    Par bmw. - 12.01.2016

    Man patika viens bmw, kurš centra apli astoņas reizes smuki izņēma driftā

    *** - 12.01.2016

    Gudrie sprediķotāji…. paši esat redzējuši kādas izsaktās ielas un vai paši esat pa tām pabraukuši???? Sataisa tādas putras uz ceļiem, neko nekaisa un grib, lai mašīnas neslīd!!
    Man interesē kā tiks izvērtēts tas, ka mašīna tika apzināti ”slidināta”, piem., kaut vai tajā pašā centra aplī?? Tur mašīna saslīd katram otrajam dēļ mūsu lieliskajiem ceļu uzturētājiem.
    Un ziemā tā jūsu dēvētā ”agresīvā braukšana” sanāk galīgi neapzināti. Tajos pašos luksoforos, man piemēram n-tās reizes dēļ tās sataisītās putras uz ceļa ir bijis tā, ka knapi no vietas tieku ārā un loģiski, ka mašīna buksējās un sanāk diezgan pamatīgi uzgāzēt, lai tiktu no vietas ārā…. netaisos arī tagad dēļ tās putras uz ceļa pirkt radžotās riepas, lai pēc tam tad kad princeses beidzot izdomās notīrīt ceļus man visas radzes rauj ārā.

      SHROTS - 13.01.2016

      Nevajag braukt ar šrotā pirktām 10 gadus vecām ziemas riepām ar 4MM protektoru tad nebūs problēmas ar uzsākšanu ! Gudrais sprediķotāj

      *** - 13.01.2016

      Blakus stāvi kad citi pērk riepas tirliņ? Tad jau katrs otrais brauc ar 10 gadus vecām riepām ne?

    Nopietni? - 12.01.2016

    Agresīvi braucēji, citēju, “brauc pārāk lēni, nerēķinoties ar citiem satiksmes dalībniekiem, maina joslas, apbrauc vairākus transportlīdzekļus reizē”

    Kāpēc mana ome ne reizi nav sodīta par agresīvu braukšanu, ja katru dienu čukina uz 35km/h pa centru?
    Kurš deva mums iespēju “braukt agresīvi” un izdomāja, ka autoostas aplī un centrā vajag divas joslas?

    Slima suņa murgi!

      Šefs - 12.01.2016

      +1 ;)

      Anonymous - 13.01.2016

      Mana ome gan brauc uz 135. :D

    Disel - 12.01.2016

    Sākas, notīrat ielas, un tad sākas driftētājus medīt, par ko es maksāju nodokļus, lai Domes priekšēdētājs varētu prēmiju uz ziemassvētkiem saņemt, vai braukt pa normāli iztīrītu pilsētu?!
    Un kurā brīdī policista kungs man spēs izskaidrot vai mana sanslīde ir speciāli radīta vai dēļ sliktā ceļu stāvokļa, ja paši uzsākot braukt pēc manis sodīšanas spolējas un grozot stūri mēģina uzsākt?

    zigmārs - 12.01.2016

    kādam laikam atkal nav ko darīt būtu labāk ieveduši kārtību citās sfērās nevis aiz gara laika tramdītu katru otro kam ziemā saslīd automašīna. Tas laikam nozīmē ka Valmierā viss ir tik ideāli ka pašvaldības policijai laika daudz un nav ko darīt.

    Ceļa bojatajs ar sviru. - 12.01.2016

    Murgs. Lai sabuve trases tad Valmieras tuvumā, tehnisko skati ja ir auto izgājis tad nekādas gāzes nevatlr būt kas pārsniedz izplūdes gāzu statusu. Drīz pat ja dēļ pieredzes izslides mašīnai riepa sodīs ar bargu sodu! Debilisms. Tad lai ceļa tīrītājiem(bojatajiem) uzliek pareizās lāpstas lai sniegu nepataisa pa slidotavu un iemācās sķūrēt. Un tad nebūs tādu avāriju ka sdn kad nevar auto apturēt. Brauka nakts stundās jo tikai tad neapdraud cilvēkus un citu auto. Drifto pa ielām nejau pa koplietošanas pagalmiem. Un speciāli bordes nelido. Sniegs- ir dabas parādība pa kurā uzklāšanu uz ceļa ir dabas parādība. Nejau kāds Drifto pa pliku ceļa segumu. Kad beidzot Latvija ar savu gudro likumdošanu pienjems pareizos likumus un arī līkumus. Cilvēki brauca brauks un turpinās darīt kā vinji uzskat pa pareizu. Kam trausls miegs lai dzīvo ārpus pilsētas. Vismaz rītos satiksme būs labāka. Ceļus pati celdala sabojā ar savām lāpstām un SALI. Pat slepkavām mazāks sods ka auto braucējam. Debilisms.

    Fataleror - 12.01.2016

    Rda veikalā pāreju varēja likvidēt jo ir luksafos. Tāpat kā vienu no tām pargauja. Ja ir vajadzība pēc vinjam tad arī izbuvejat tuneļus kā Rīgā. Piekritīšu par tām jolsām viena puse 2 otrā viena tad uz baznīcu izbūvēt vēl 2 joslas. Pieminekļus pārvieto no vietas uz vietu bet kkadus pils pamatus(akmenjus gruvešus) atstāj ko tad tos neparvieto.

    Arturs - 12.01.2016

    Tad izdariet tà,lai būtu kàda vieta kur var to darìt!!!

    walks - 12.01.2016

    starp citu ja nemāk braukt rad nevelcies pa ielu uz 25 maksimums 30 vot tādi traucē es neko sliktu driftam neredzu un mūsu VALMIERAS ielas ir nu ļoti unikālas kā mūsu mērs to pieļauj tā jau nav tīrīšana bet gan kaut kāds apsurds

    Mārtiņš - 12.01.2016

    apzināti bojā ielu segumu, apmales, infrastruktūru, veicinot pastiprinātu izplūdes gāzu rašanos, rada piedūmojumu un pasliktina gaisa kvalitāti pilsētā, pārsniedz ātrumu. Kurš bojā vairāk gumijas riepa vai metāla lāpsta?

    Ivo - 12.01.2016

    Par apzinata seguma un infrastrukturas bojašanu varetu saukt pie atbildības arī tās personas kuras ir arbildigas par to ka nessen uzlietajā segumā tiek veikti jauni rakšanas darbi velak atstajot aiz sevis izcili nekvalitatīvus ielapus. Vai arī ceļa uzturetāju kurš apzinati nenošķure sniegu bet sagaž sāli liai ietaupītu degvielu ka rezultata uz ceļa ir grants un sniega putra,tas darbojas pie nelieliem mīnusiem kad vis nokust vet bargā salā situācija ir vel sliktāka. Sanak ka uzturetajs bojā manu ipšumuun valsts īpašumu jo sals bojā gan auto gan ceļu…

    Valmiera izceļās… Tad nu gan celu bojāšana. Šķūrētāji sabojā vairāk ceļa segumu nekā kad slidinās uz ceļa kas noklāts ar sniegu, nejau uz tīra asfalta te drifto. Manuprāt, tas ir tikai normāli ja to dara vēlās nakts stundās un stāvlaukumos, mazāk apdraud gan gājējus gan citus satiksmes dalībniekus.

    Šefs - 12.01.2016

    Valmieras likuma pārstāvji vienmēr bijuši pajoliņi… Soda par 6-8km/h pārkāpumiem, agresīvu braukšanu pielīdzina dinamiskai braukšanai utt… @valmieras ceļu policija
    Valmiera rada un tad domā :)
    Pamēģinat labāk noorganizēt tiem drifteriem oficiālas sacensības, puse sevas žurkas sasitīs un būs uz pusi mierīgāka dzīve! ;)

    Aivis - 13.01.2016

    Kkads murgs. Taisnibu mekletaaji ierunajaas… Sezat stajankaaas un vaktejat. Kauns…

    asd - 13.01.2016

    Tie kas driftee parati sataisa mazaak [cenzēts] nekaa dazs labs ikdienas brauceejs.
    Man [cenzēts] es driftree pa ezeru :D

    Valmauto - 13.01.2016

    Labak lai drifto pa stavlaukumiem neka pa ielam…taka es atbalstu to vai nu atlaut pa stavlaukumiem driftot vai ari uzveido valmiera vietu kur vinjiem butu atlauts izdriftoties (piem. Kadu ziemas trasi).

    Man nav nekas pret drifu- ja vien to dara skaisti un ne pa pilsētas centrālo apli dienas vidu, piemēram, apgriezoties un izraisot avārijas situācijas.

    Jānis - 13.01.2016

    Lai paši izlasa šo pantu. Neesmu manījis ka mums būtu sabiedriskā transporta joslas, kāds driftētu pa gājēju ietvēm, vai sastrēguma stundās šķērsām ietu pa pretējo joslu. Lai sodītu nepietiek, ka mašīna “”aiziet” šķērsam pa neiztīrītu ielu, vai slidenu apli.

    Katrā aplī nenormāli slīd. Nav pat speciāli jāslidinās.

    juris inžektors - 13.01.2016

    Jūs tie kas ar abām rokām iekrampējušies stūres ratā luksaforus izbraucat tā ka citiem nau iespējas veikt manevru acis ieurbuši fotoradarā gaidot kad putniņš izlidos…jūs arī esat tie kas izraisa sastrēgumus un avārijas situācijas un nau nekāds 35kh!!! 50kh vai 90kh un nau ko vizinat pakaļu… negribi vai nemāki braukt nemaisi citiem un sēdi mājās!!!

    kāts - 14.01.2016

    Atliek tik safilmēt agresīvās bremzes, kas velkas uz 35km/h un agresīvi traucē satiksmi, un tās beidzot tiks noņemtas no trases. PALDIES.

    Prezidents - 14.01.2016

    Nečīkstat, neviens jūs nesodīs par to, ka līkumā mašīna nedaudz islīdēs vai nosopolēs pie luksafora. Runa ir par pulcēšanos stajankās ar izgrabējušām troikām un slidināšanos rotācijas apļos.

      Troika - 14.01.2016

      Man ļoti žēl ka Tev ir ģimenes mašīnīte un mamma neļauj patusēties ar šīm izgrabējušajām troikām, nekas, gan jau ar laiku pienāks Tava vieta stajankā!

      Xx - 15.01.2016

      Tev laikam nav mašīnas. Nesāc tik raudāt :DD

    Chriss - 15.01.2016

    Uz ielām naktīs nedrīks, uz ezeriem nedrīkst, tukšos stavlaukumos nedrikst, visus vecos lidlaukus ari esat aizdambējuši, tad kur to var darīt???
    Saprotat ka noņemot iespēju nodarboties ar auto sportu vispār, jūs pastiprinat iespēju, ka tas notiks uz ielām??
    Piem., Rīgā ir Biķernieku trase, Valmieras apkainē var atrast tikai iebrauktas rises uz kartupeļu lauka.
    Tie vīri kas atbild par objektiem Valmierā, padomājat, jūs esat vainīgi, ne jau tie kas meklē iespēju sportot. Bet protams, jūs to naudu labāk sastumsiet kunģī vai savos īpašumos, kas starp citu nav apbrīnojami bet pretīgi un tad ar savu esamību bojājat tikai gaisu.

    jā ielas bija drausmīgas,izstirija pašās beigās tikai, kaisītājus neredzēju pat vienu dienu braucu aplī uz 30km/h ar radzēm pat izslīdēja priekša. jā sāls grāuž kopā mašīnas, jāpiedzen rēķins. dien dienā redzēju kā drifto, bet avārijas kkā tak nebija?
    laukumā kad pāris žurkas griežās menti tik pabrauca garām un neko nedarīja domāju ka arī nebūtu pareizi jo tas skaitās arī kā norobežots laukums kuru bieži arī izmanto mācību auto. un pa t;adiem tak drīkst pamācīties savākt mašīnu kas noderēs arī uz ceļa kad saslīdēs. kādam atkal vnk kkas iekodis,un tādi būs vienmēr kam kkas nepatiks.

    PuisisNoRīgas - 23.02.2016

    Izcili nekohorents vārdu savārstījums ir viss šis raksts. Ja godīgi, man ir kauns raksta autora vietā par šadu neargumentētu sviestu.
    Pārējie komentāri būtībā pasaka reālo situāciju un norāda uz raksta absurdumu, es šeit to varu tikai apstiprināt. Mūsu valstī šķiet ir izdevīgāk visu aizliegt un pēc tam iedzīvoties uz sodu rēķina, nevis norādīt vietu, kurā šādas nodarbes ir atļautas.

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Piedāvājam darbu valsts pārvaldes iestādē, kas atbild par valstī nozīmīgāko sociālo, ekonomisko un demogrāfisko rādītāju aprēķināšanu. Ja esat gatavs/-a jauniem izaicinājumiem un vēlaties augt profesionāli, aktīvi piedalīties statistikas procesu pilnveidošanā, aicinām pievienoties Centrālās statistikas pārvaldes (reģistrācijas Nr.90000069830) kolektīvam! Piedāvātais amats Vides statistikas departamenta Vides statistikas metodoloģijas daļas  vecākais eksperts /-e (ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku) Tavi pamatpienākumi: plānot, organizēt un vadīt Latvijas un starptautiskos projektus un regulāros apsekojumus transporta (autotransports, dzelzceļš, ostas, lidosta un pilsētu transports) un iedzīvotāju mobilitātes statistikas jomā, izstrādājot projektu mērķiem atbilstošu saturu, veicot nozīmīgākos saturiskos un metodoloģiskos uzdevumus projekta īstenošanas procesā, nodrošinot projektu mērķu sasniegšanu; izstrādāt un pilnveidot jaunas datu apkopošanas, aprēķinu un kvalitātes novērtēšanas metodes savs atbildības projektos; vadīt un koordinēt darbu projekta komandā; veikt administratīvo datu izmantošanas pilnveidi un uzlabošanu, lai mazinātu datu iegūšanu no respondentiem tiešā veidā; sadarboties ar valsts un starptautiskajām institūcijām, Pārvaldes departamentiem un daļām par datu vajadzībām un metodoloģijas jautājumiem minēto statistikas jomu attīstībā un pilnveidošanā, konsultējoties arī ar datu lietotājiem. Mūsu prasības: nozarei atbilstoša akadēmiskā vai vismaz pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība vides, transporta, loģistikas, ekonomikas (u.tml.) jomā; darba pieredze transporta vai iedzīvotāju mobilitātes jomā tiks uzskatīta kā priekšrocība; zināšanas un praktiska darba pieredze datu ieguvē, apstrādē un analīzes metožu pielietošanā; projektu vadības pieredze, vēlama pieredze arī starptautisku projektu vadībā; labas zināšanas Microsoft datorprogrammās (Word, Excel, PowerPoint) un tīmekļa pārlūkprogrammās; vēlamas prasmes darbā ar vismaz vienu no statistisko datu apstrādes programmām (R, SQL. Python); angļu valodas zināšanas vismaz B līmenī (mutiski un rakstos) metodoloģijas izpratnei un starptautiskās sadarbības veidošanai; ļoti labas sadarbības, komunikācijas un analītiskās prasmes; prezentēšanas un argumentēšanas prasmes; atbilstība valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām. Mēs piedāvājam: darbu uzsākot, apmācības kompetenta mentora vadībā; profesionālo izaugsmi vienā no lielākajām valsts pārvaldes iestādēm; izglītības iespējas profesionālai pilnveidei; apmaksātu papildatvaļinājumu (līdz 9 darba dienām), papildus brīvdienas, atvaļinājuma pabalstu un citas sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; prēmiju, izvērtējot darba rezultātus, vienu reizi gadā; sociālās garantijas, tajā skaitā veselības apdrošināšanu pēc 3 nostrādātiem mēnešiem; atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu, labus darba apstākļus, elastīgu darba laiku, darba vietu Rīgā, Kuldīgā, Valmierā vai Preiļos kā arī iespēju daļu darba laika strādāt attālināti. Atalgojums pirms nodokļu nomaksas no EUR 1619 līdz EUR 1905 (atkarībā no iepriekšējās darba pieredzes un kvalifikācijas). Iesniedzamie dokumenti Motivācijas vēstule, Curriculum Vitae valsts valodā, kas apliecina pretendenta iepriekšējo darba pieredzi, iegūto izglītību, zināšanas un prasmes, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas. Ja ir persona, kas var Jūs profesionāli ieteikt, aicinām pieteikumā norādīt šīs personas kontaktinformāciju. Norādītās atsauksmes sniedzēja kontaktinformācija tiks izmantota tikai atlases procesa ietvaros, ievērojot personas datu aizsardzības prasības. Pieteikuma dokumentus (motivācijas vēstuli un CV) iesniegt elektroniski uz e-pastu konkursi@csp.gov.lv. (ar norādi: VSDMD eksperts). Konsultācijas pa tālruni 25495444. Informējam, ka pēc dokumentu atbilstības izvērtēšanas sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas konkursa otrajai kārtai. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13. pantu, Pārvalde informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi; 2) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis atlases konkursa ietvaros ir Centrālā statistikas pārvalde, reģistrācijas Nr.90000069830. Adrese: Lāčplēša iela 1, Rīga, LV-1010; 3) gadījumā, ja Jūs savā CV būsiet norādījis kontaktpersonas atsauksmju sniegšanai, Pārvalde paļaujas, ka Jūs esat saskaņojis kontaktinformācijas nodošanu Pārvaldei kā Jūsu potenciālajam darba devējam. Balstoties uz Pārvaldes leģitīmajām interesēm, Pārvalde apstrādā informāciju no personām (iepriekšējām darba vietām), kuras ir sniegušas atsauksmes par Jums, ja Jūs esat nepārprotamā veidā (iesūtot kontaktpersonu datus) atļāvis sazināties ar attiecīgajām personām atsauksmju saņemšanai; 4) gadījumā, ja Jūsu kandidatūra tiks izvirzīta otrajai kārtai, tad balstoties uz Pārvaldes leģitīmajām interesēm, Pārvalde var izskatīt Jūsu kandidatūru četru mēnešu laikā pēc atlases procesa noslēgšanas arī citos Pārvaldes atlases procesos. Ja nevēlaties, lai Jūsu kandidatūra tiktu izskatīta turpmākajos Pārvaldes atlases procesos, tad to norādiet, piesakoties vakancei. Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi personāla atlases procesā Pārvaldē, aicinām apmeklēt Pārvaldes tīmekļvietni https://www.csp.gov.lv/lv/privatuma-politika. Profesija: VECĀKAIS EKSPERTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Meža iela 7, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-09-11 Kontaktpersona: Laura Bērziņa Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība aicina darbā Burtnieku Kultūras centra struktūrvienības “Rencēnu pagasta kultūras nams” kultūras darba speciālistu/-i (uz nenoteiktu laiku). Ja Tev ir vēlme: • plānot, organizēt un veidot kultūras, atpūtas un izglītojošus pasākumus, koncertus, izstādes un citus notikumus; • koordinēt un organizēt kultūras pasākumus Burtnieku apvienībā, izstrādāt un īstenot šo pasākumu radošos konceptus; • izstrādāt ar kultūras jomu saistītus radošos projektus; • vadīt un koordinēt amatiermākslas kolektīvu darbību; • administrēt viesmākslinieku koncertu un pasākumu norisi; • nodrošināt administratīvo atbalstu iestādes procesu realizēšanai; un ja Tev ir: • augstākā izglītība (par priekšrocību tiks uzskatīta izglītība kultūras jomā); • vēlama iepriekšēja darba pieredze kultūras jomā, projektu vadībā, pasākumu organizēšanā; • zināšanas par kultūras procesiem; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office programmām, interneta pārlūkprogrammām un sociālajiem tīkliem); • kompetences: teicamas organizatoriskās prasmes, radošs skatījums, prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus; atbildība, iniciatīva, labas komunikācijas un sadarbības prasmes; mēs piedāvājam: • pamatalgu pārbaudes laikā 999 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 1052 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu un sakārtotu darba vidi; • personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu. Motivācijas vēstuli (līdz vienai A4 lapai datorrakstā Arial fontā, ar burtu lielumu “11”), CV un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv ar norādi „Kultūras darba speciālista/-es Rencēnu pagasta kultūras namā amatam” līdz 2025.gada 5.septembrim. Tālrunis papildu informācijai: 26119906. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: KULTŪRAS PASĀKUMU ORGANIZATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras iela 12, Rencēni, Rencēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Kultūra / Māksla Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2025-09-05 Kontaktpersona: personals@valmierasnovads.lv 26119906

Mūsu partneri