Valmieras Ziņas
makonis
8°C
Vējš: 11 m/s

Burtnieku novada pašvaldība aicina piedalīties Lielajā talkā

Šogad Lielās talkas sakopšanas darbi visā Latvijā, tajā skaitā Burtnieku novada sešos pagastos, notiks sestdien, 23. aprīlī, vienlaicīgi no plkst. 9:00 līdz plkst. 15:00. Burtnieku novada pagastos sakopšanas darbus koordinēs to pārvalžu vadītāji, sadarbībā ar kuriem arī apzinātas tās vietas, kur šogad ikvienam būs iespēja talkot, informē Ieva Reihmane, Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste.

Iedzīvotāji tiek aicināti sakārtot vidi sev apkārt – ne tikai vākt atkritumus, bet arī veikt labiekārtošanas darbus, apzaļumošanas darbus un jebkurus citus darbus, kas padara mūsu vidi sakoptāku, skaistāku un cilvēkiem draudzīgāku. Šī gada Lielās talkas sauklis – “Latvijai BŪT zaļai!”.

Burtnieku novadā Lielās talkas dalībnieki tiek gaidīti:

Rencēnu pagastā

 1. Ābeļu akmens apkārtnes sakopšana;
 2. Rencēnu ciema centra sakopšana;
 3. Lizdēnu ciema centra sakopšana;
 4. Ceļmalu sakopšana.

Matīšu pagastā

 1. Lapu grābšana, koku un krūmu stādīšana, teritorijas sakopšanas darbi Jēkabkalnā;
 2. Lapu grābšana, zaru novākšana, teritorijas sakopšanas darbi Matīšu estrādē;
 3. Vecā kultūras nama apkārtnes sakopšana;
 4. Dzirnavlaukuma sakopšana – koku un krūmu izzāģēšana, veco pamatu norakšana;
 5. Laukuma Skolas ielā 5 sakopšana – celmu izrakšana, akmeņu nolasīšana, zāles iesēšana;
 6. Pagasta teritorijas ceļmalu sakopšana (~15 km);
 7. Kapsētas apkārtnes sakopšana;
 8. Teritorijas sakopšana pie A. Grīna piemiņas akmens.

Vecates pagastā

 1. Koku stādīšana Vecates parkā;
 2. Attīrīt Salacas krastus gan pa krasta līniju, gan braucot ar laivām pa Salacu 5 km garumā;
 3. Sakopšanas darbi Riņņu kalnā.

Valmieras pagastā

 1. Takas gar Gauju posma sakopšana;
 2. Viesturlaukuma zaļā trīsstūra sakopšana.

Burtnieku pagastā

 1. Atkritumu savākšana ceļmalās, ezermalā un Vijsraga takā;
 2. Eglīšu stādīšana apkārt šķiroto atkritumu laukumam pie autobusu pieturas.

Ēveles pagastā

 1. Muižas parka un dīķa sakopšana;
 2. Veco kapu sakopšana Dakstos.

Savākto atkritumu savākšanu veiks SIA “ZAAO”, bet pašvaldība noteikusi septiņus punktus visos pagastos, kuros notiks centralizēta atkritumu savākšana:

 1. Valmieras pagastā – Vanagu ielā pie garāžām (Valmiermuiža);
 2. Vecates pagastā – laukumā aiz Pagastnama;
 3. Rencēnu pagastā – laukumā pie ugunsdzēsēju depo (Valkas iela 5, Rencēni);
 4. Ēveles pagastā – Ēveles centrā pie katlu mājas;
 5. Ēveles pagastā – Dakstos pie autobusu pieturas;
 6. Burtnieku pagastā – Jaunatnes ielā 15 pie kurtuves;
 7. Matīšu pagastā – laukumā pie šķirotajiem atkritumiem (Upes iela 22, Matīši).

Tiem novada iedzīvotājiem, kuri talkos savās izvēlētajās vietās, Talkas dienā būs iespēja paziņot par vietām, kur tie atstājuši dzeltenos maisus, sazinoties ar sava pagasta pārvaldi vai pagasta saimnieku, lai pašvaldības transports tos operatīvi varētu savākt.

Mājaslapā www.talkas.lv iespējams iepazīties ar sev tuvākajiem, reģistrētajiem talkas punktiem un 23.aprīlī pievienoties kādai no šīm oficiāli pieteiktajām vietām. Tur atrodamas arī talkošanas vietas Burtnieku novadā.

Visi talcinieki tiek aicināti parūpēties par strādāšanai atbilstošu apģērbu un apņēmības pilnu garastāvokli sakopt Latviju, lai palīdzētu līdz valsts simtgadei to padarīt par zaļāko valsti pasaulē. Talcinieki varēs saņemt atkritumu maisus pagastu pārvaldēs, bet par darba cimdiem un nepieciešamajiem instrumentiem vajadzēs parūpēties pašiem.

Tāpat ikviens Latvijas iedzīvotājs tiek aicināts atbalstīt “Zaļo referendumu” mājaslapā www.talkas.lv, tādējādi apliecinot savu gribu Latviju veidot kā “zaļu”, veselīgu un ekoloģisku valsti.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Viens no vadošajiem kokapstrādes uzņēmumiem Latvijā, saistībā ar ražošanas apjomu pieaugumu, aicina pieteikties amatam Noliktavas un iepirkumu vadītājs/-a PIENĀKUMI: • Noliktavas darba organizācija un kontrole; • Noliktavas materiālu iepirkumu kontrole, ar mērķi nodrošināt nepārtrauktu ražošanas procesu; • Noliktavas krājumu kontrole pēc visām materiālu grupām; • Precīzu inventarizācijas rezultātu nodrošināšana; • Pārrunu vešana ar piegādātājiem, līgumu slēgšana un to nosacījumu izpildes turpmāka kontrole; • Mērķtiecīga un rezultatīva noliktavas komandas vadība; • Patstāvīga vadības uzstādīto mērķu virzīšana un realizēšana; • Komunikācija un veiksmīga sadarbība ar citām uzņēmuma nodaļām un noliktavas darbiniekiem. PRASĪBAS: • Pieredze noliktavas vadībā; • Augstākā izglītība , vēlama loģistikā vai vadībā; • Spēja motivēt komandu uz izvirzīto mērķu sasniegšanu; • Labas angļu valodas zināšanas; • Spēja formulēt problēmas un sniegt priekšlikumus to novēršanai; • Iniciatīva un patstāvība, pildot darba pienākumus; • Augsta atbildības sajūta pret uzdotajiem pienākumiem un precizitāte to izpildē; • Komunikabla un ambicioza personība ar vēlmi pilnveidoties un pierādīt sevi. PIEDĀVĀJAM: • Stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu; • Interesantu un dinamisku darba vidi; • Sociālās garantijas; • Darbu saliedētā kolektīvā; • Profesionālas pilnveidošanās un izaugsmes iespējas. CV ar norādi “NOLIKTAVAS VADĪTĀJS/-A” sūtīt uz vakances@stali.lv Slodze: pilna Darba laiks: 08:00 – 17:00 Darba vieta: Cēsis

Mūsu partneri